Lääne-Harju Spordikeskus

Pakri 7, Paldiski, 76805 Harjumaa
Juhataja kt Vladimir Kamoza
Tel 671 6324
E-post: paldiski@spordikeskus.laaneharju.ee
 
Lahtiolekuajad:
T 16:00 - 22:00
K 14:00 - 22:00
N 15:00 - 21:00
R 16:00 - 22:00
L 14:00 - 20:00
P 14:00 - 20:00

 

Alates 1. aprillist 2018 kehtib Paldiski spordihoones alljärgnev hinnakiri.

TEENUS

KASUTUSAEG

HIND

ujula ühe korra pilet

(1 h 30 min)

3,50 eurot

ujula ühe korra sooduspilet

(1 h 30 min)

2 eurot

ujula 10 korra pilet

(10 x 1 h 30 min)

25 eurot

ujula 10 korra sooduspilet

(10 x 1 h 30 min)

15 eurot

ujula perepilet (2täiskasvanut+1 laps)

(1 h 30 min)

7 eurot

ujula perepilet    (2täiskasvanut+2 last)

(1 h 30 min)

9 eurot

ujula ühe võistlusraja reserveerimine ja kasutus

(1 h 30 min)

10 eurot

kogu ujula reserveerimine ja kasutus

(1 h 30 min)

100 eurot

suure spordisaali kasutus

(1 h 30 min)

30 eurot

väikse spordisaali kasutus

(1 h 30 min)

20 eurot

väikse spordisaali 10 korra pilet

(10 x 1 h 30 min)

100 eurot

allveeujumine ühe korra pilet

(1 h 30 min)

8 eurot

 

*Sooduspilet - pensionärid, puuetega inimesed, lapsed ja õpilased (s.h gümnaasiumiaste)

** Ujula või spordisaali 10 korra abonement kuulub realiseerimisele ja kehtib kuue kuu jooksul alates selle soetamiskuupäevast

 

 

Spordikeskuses toimuvad treeningud

Taekwondo klubi "Sparta" (taekwondo, suur saal)

 T     19.00 – 20.30

 N     17.30 – 19.00

 L      12.00 – 13.30

Treener: Аleksandr Antonov tel: 5618 4428   

 

 

Pakri Spordiklubi (jalgpall, suur saal)

E      16.00 – 19.00

K      16.00 -  19.00

R      16.00 -19.00

P      17.30-   19.00

Treener: Igor Aleksandrov tel: 520 3289

 

FFC Paldiski (kudo, väike saal)

 K     18.30 – 20.00

 R     18.00 – 20.00

 P     15.00 – 18.00

 Treener:  Valentin Osadtši tel: 5666 0734                  

 

Judoklubi Dokyo   (judo, väike saal)

E  18.30 -20.00

N  18.30 -20.00

Treener: Jaanus Olev tel: 517 7505

 

Korvpall (suur saal)

L  10.00  -  12.00

Treener: Sergei Kruglov tel: 5664 7266

 

Terviserühm (võimlemine, väike saal , bassein)

T 15.00—16.30

L 15.00 – 16.30

Treener:  Tatjana Kruglova tel: 564 97605

 

Spordiklubi Kuldlest (lestaujumine, bassein)

E   16.00  -  19.15

T    17.00  - 19.15

K    16.00  - 19.15

N    16.00  - 19.15

R    17.00 – 19.15

L     10.00 -  14.00

 Treener: Julija Grigorova tel: 511 3587

 

Spordiklubi Aquastar (lestaujumine, bassein)

E  16.30 -  19.15

T  16.30 – 18.30

K  16.30 – 19.15

N  16.30 – 18.00

R  16.30 – 18.30

L   11.30 – 13.30

Treener: Olga Bobrova tel: 558 5544