Huviasutused

Lääne-Harju Huvikeskus

Rae 38, Paldiski linn, 76806 Harjumaa

Juhataja Viktoria Visbek

Tel 674 1319

E-post viktoria.visbek@hk.laaneharju.ee

 

Paldiski noortetuba

Rae 38, Paldiski linn

Tel 679 0606

E-R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Ekaterina Vorobjova

E-post ekaterina.vorobjova@hk.laaneharju.ee

Käsitööring teisipäeviti kell 17.00–18.00
Huviring „Helmeskudumine" neljapäeviti kell 17.00–18.00
Keraamikaring kuu teise ja neljanda nädala reedel kell 16.00–17.30 ja 18.00–19.30
Huviring „Meisterdamistund" kuu esimese ja kolmanda nädala reedel kell 16.00–17.30 ja 18.00–19.30
 
 

Rummu noortetuba

Sireli 14, Rummu alevik

E–R 13.00-20.00

Noorsootöötaja Marina Pruel

E-post marina.pruel@hk.laaneharju.ee

Huviring „Koos vanaemaga" esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16.00–18.00
Keraamikaring teisipäeviti kell 17.30–19.00
 

 

Padise noortetuba

Padise Rahvamaja, Padise küla

E–N 13.00–18.00

R 13.00–19.00

Noorsootöötaja Maarja Heinleht

E-post maarja.heinleht@hk.laaneharju.ee

 

Klooga noortetuba

Aedlinna tee 3, Klooga alevik

E–R 13.00–18.00

Tel 652 0208

Noorsootöötaja Karin Treufeldt

E-post karin.treufeldt@hk.laaneharju.ee

Poksitrenn esmaspäeviti kell 16.15–17.15 ja 17.15–18.45
Keraamikaring teisipäeviti kell 15.00–16.30
Lauatennis neljapäeviti kell 17.00–20.00
 

 

Vasalemma noortetuba

Vasalemma Seltsimaja, Haapsalu mnt. 7, Vasalemma alevik

NB! Ajutiselt suletud

 

Ämari noortetuba

Lennu 18, Ämari alevik

E–R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Kairi Masing 

E-post kairi.masing@hk.laaneharju.ee

Huvitegevuse koordinaator Piret Saare

E-post piret.saare@hk.laaneharju.ee

Keraamikaring esmaspäeviti kell 16.00–17.30 ja 18.00–19.30
Huviring „Meisterdamistund" kolmapäeviti kell 16.00–17.30 ja 18.00–19.30