Ametnikud

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Jaanus Saat
679 0605
jaanus.saat@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

N 9-12.00 ja 13-16.00 eelregistreerimisega

Abivallavanem Ago Kokser

679 0602;

5336 5030

ago.kokser@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

N 9-12.00 ja 13-16.00 eelregistreerimisega

Abivallavanem Urve Luht

677 6326;

512 2051

urve.luht@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

N 9-12.00 ja 13-16.00 eelregistreerimisega

Piirkonnajuht Leemet Vaikmaa

608 7810; 510 9205

leemet.vaikmaa@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

N  9-12.00 ja 13-16.00 eelregistreerimisega

Piirkonnajuht Kuldar Vassiljev

677 6911;

5837 9738

kuldar.vassiljev@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

N 9-12.00 ja 13-16.00 eelregistreerimisega telefonil 6776910

Piirkonnajuht Mart Mets 677 6334 mart.mets@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

N 9-12.00 ja 13-16.00 eelregistreerimisega

Vallavanema nõunik Anneli Lääne 677 6330 anneli.laane@laaneharju.ee  
Siseaudiitor       Ametikoht täitmata

 

 

 

 

 

Vallakantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Anti Pärtel 679 0616 anti.partel@laaneharju.ee  
Abivallasekretär Ulvi Pallase 677 6336 ulvi.pallase@laaneharju.ee  
Jurist Eha Kõiv

677 6324; 5330 8639

eha.koiv@laaneharju.ee  
Jurist Vahur Glaase   vahur.glaase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega

T 11.00-16.00

N 11.00-16.00

 

Kantselei peaspetsialist Helje Jaanimägi 679 0620 helje.jaanimagi@laaneharju.ee  
Personalispetsialist Liisi Ling 677 6325 liisi.ling@laaneharju.ee  
Volikogu nõunik Kaidi Meremaa 608 7848, 5342 7165 kaidi.meremaa@laaneharju.ee  
Volikogu sekretär Reet Pikkpõld 608 7810, 5342 7167 reet.pikkpold@laaneharju.ee  
Kantselei spetsialist Irina Morozova 679 0600 irina.morozova@laaneharju.ee  
Kantselei spetsialist Mari-Ly Häitson 677 6910 marily.haitson@laaneharju.ee  
Kantselei spetsialist Janika Roosileht 679 0605 janika.roosileht@laaneharju.ee  
Kantselei spetsialist Kristi Lambing     Teenistussuhe peatatud

 

Arendusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Avalike suhete spetsialist       Ametikoht täitmata
Avalike suhete spetsialist Egle Kaur 5568 0296 (T, K) egle.kaur@laaneharju.ee  
Arendusspetsialist Asso Nettan 522 3820 asso.nettan@laaneharju.ee  
Arendusspetsialist Jaanus Tärnov   jaanus.tarnov@laaneharju.ee  
Projektijuht Heli Nurger   heli.nurger@laaneharju.ee  
IT-arendusspetsialist       Ametikoht täitmata

 

Rahandusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsjuht Riina Karm 677 6329 riina.karm@laaneharju.ee  
Pearaamatupidaja Lauri Orgse 679 0626  lauri.orgse@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Nadežda Dovbnja 679 0624 nadezda.dovbnja@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Katrin Põllu 677 6927 katrin.pollu@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Mai Lillemets 677 6321 mai.lillemets@laaneharju.ee  

 

Ehitus-, planeeringute ja keskkonnaosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Erki Ruben 679 0607 erki.ruben@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Planeeringute spetsialist Ado Pallase 679 0604 ado.pallase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Planeeringute spetsialist Kaire Koitne 677 6925 kaire.koitne@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Keskkonna peaspetsialist Made Saadve 679 0633 made.saadve@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Keskkonnaspetsialist Liis Lillemets     Teenistussuhe peatatud
Ehitusspetsialist Veljo Männiste

608 7875

 

veljo.manniste@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00

Paldiskis N 14.00-18.00

Ehitusspetsialist Juhan Kuller 677 6323 juhan.kuller@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Järelevalvespetsialist       Ametikoht täitmata
Maakorraldaja Erkki Pratka 608 7882, 5342 7166 erkki.pratka@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00 

Maakorraldaja Elmar Luha 679 0614  elmar.luha@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 13.00-18.00 

Maakorraldaja Aavo Mägi 677 6922 aavo.magi@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00 

Registrite spetsialist Kairi Tiitsmann 677 6921 kairi.tiitsmann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00 

Avaliku ruumi spetsialist Madis Vaikmaa   madis.vaikmaa@laaneharju.ee  

 

Haldusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Teedespetsialist Peeter Kõresaar 677 6920 peeter.koresaar@laaneharju.ee  
Tehnovõrkude spetsialist       Ametikoht täitmata
Piirkonna haldusspetsialist Lembit Treiman   lembit.treiman@laaneharju.ee  
Piirkonna haldusspetsialist Ivo Meller 677 6924 ivo.meller@laaneharju.ee  
Piirkonna haldusspetsialist Aare Männik 677 6335, 517 1627 aare.mannik@laaneharju.ee  
Hankespetsialist       Ametikoht täitmata

 

Haridusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Hariduse peaspetsialist Milvi Brokko 679 0625 milvi.brokko@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Haridusspetsialist Oksana Jõe   oksana.joe@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Haridusspetsialist Valeria Siminko 677 6915 valeria.siminko@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel

 

Sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Katrin Glaase

674 1242

katrin.glaase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Osakonnajuhataja asetäitja Anneli Sert 677 6930 anneli.sert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00 

K 14.00-19.00 

Sotsiaaltöö peaspetsialist Anna Heinsoo 677 6923 anna.heinsoo@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Vastuvõtt Vasalemmas (alates 3.mai)

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltöö peaspetsialist Reet Velberg

608 7893

525 4913

reet.velberg@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltöö spetsialist Nele Trummar 677 6929 nele.trummar@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Sotsiaaltöö spetsialist Anneli Sternfeld     Teenistussuhe peatatud
Sotsiaaltöö spetsialist Triin Vanem 677 6931 triin.vanem@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Sotsiaaltöö spetsialist Kadri Berting 674 1241 kadri.berting@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltöö spetsialist Annely Küünarpuu

677 6331; 5305 8525

annely.kuunarpuu@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitse  spetsialist Lada Raja

677 6933;

5307 9439

lada.raja@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Lastekaitse spetsialist Kairit Kamber 677 6333 kairit.kamber@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitse spetsialist      

Ametikoht täitmata

Hooldustöötaja Jelena Adler 677 6935    
Hooldustöötaja Eha Lillemets      
Hooldustöötaja Tõnu Kallu      
Hooldustöötaja Raine Nõuakas      

 

Kultuuri- spordi- ja noorsootööosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Kultuurispetsialist Mari Tomp 5557 8788 mari.tomp@laaneharju.ee  
Kultuurispetsialist Peep Raun 506 5821 peep.raun@laaneharju.ee  
Spordi- ja noorsootöö spetsialist Jürgen Lepp 677 6916 jurgen.lepp@laaneharju.ee