Lääne-Harju Huvikeskus

Rae 38, Paldiski linn, 76806 Harjumaa
Juhataja Viktoria Visbek
Tel 674 1319
E-post viktoria.visbek@hk.laaneharju.ee
 
Paldiski noortetuba
Rae 38, Paldiski linn
Tel 679 0606
E-R 13.0020.00
Noorsootöötaja Ekaterina Vorobjova
E-post ekaterina.vorobjova@hk.laaneharju.ee
Käsitööring teisipäeviti 17.00–18.30
Helmeskudumine neljapäeviti 17.00-18.00
NB! 18.05-31.05.2020 Paldiski noortetuba avatud E-R 14:0018:00
 
Rummu noortetuba
Sireli 14, Rummu alevik
E–R 13.00-20.00
Noorsootöötaja Marina Pruel
E-post marina.pruel@hk.laaneharju.ee
Huviring „Koos vanaemaga" esmaspäeviti ja kolmapäeviti 16.00–18.00
Käsitööring „Rätsepp" teisipäeviti ja neljapäeviti 16.00–18.00
NB! 18.05-31.05.2020 Rummu noortetuba avatud E-R 14:0018:00
 
Padise noortetuba
Padise Rahvamaja, Padise küla
EN 13.00–18.00
R 13.00–19.00
Noorsootöötaja Maarja Heinleht
E-post maarja.heinleht@hk.laaneharju.ee
NB! 18.05-31.05.2020 Padise noortetuba avatud E-R 15:0018:00
 
Klooga noortetuba
Aedlinna tee 3, Klooga alevik
ER 13.0020.00
Tel 652 0208
Noorsootöötaja Karin Treufeldt
E-post karin.treufeldt@hk.laaneharju.ee
Huviringid: keraamika, poks, saalihoki ja lauatennis (lisainfo tel 652 0208)
NB! Klooga noortetuba avatud 18.05-20.05.2020 kl 16:3018:30; 21.0531.05.2020 kl 14:0018:00
 
Vasalemma noortetuba
Vasalemma Seltsimaja, Haapsalu mnt. 7, Vasalemma alevik
E ja N 13.00–20.00 
Noorsootöötaja Sirje Randmere-Tiimus
E-post sirje.randmere-tiimus@hk.laaneharju.ee
NB! Ajutiselt töötab Vasalemma noortetuba endises Vasalemma vallamajas aadressil Ranna tee 8, Vasalemma alevik
NB! 18.0531.05.2020 Vasalemma noortetuba avatud E ja N 13:0018:00
 
Ämari noortetuba
Lennu 18, Ämari alevik
ER 13.00–20.00
Noorsootöötaja Kairi Masing 
E-post kairi.masing@hk.laaneharju.ee
Huvitegevuse koordinaator Piret Saare
E-post piret.saare@hk.laaneharju.ee
Käsitööring: kolmapäeviti ja reedeti 16.00–18.00
Keraamikaring: kolmapäeviti ja reedeti 18.00–20.00
NB! 18.0531.05.2020 Ämari noortetuba avatud E–R 14:0018:00