Lääne-Harju valla koolide kontaktandmed

Laulasmaa Kool

Laulasmaa koolimaja
 
Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla, 76702 Lääne-Harju vald

*Ligipääsetav erivajadusega inimestele.

laulasmaakool.ee

Üldtelefon 608 8900
E-post info@laulasmaakool.ee
Direktori kohusetäitja Kristel Chambers, tel. 5887 4223/6088 901, kristel.chambers@laulasmaakool.ee
Õppealajuhataja Kelly Keevallik; tel. 608 8902, kelly.keevallik@laulasmaakool.ee
Juhiabi-personalispetsialist Marii Raja, tel. 5443 0217, marii.raja@laulasmaakool.ee
Huvijuht Kristiina Vähk; tel. 608 8904, kristiina.vahk@laulasmaakool.ee
Majandusjuhataja asendaja Mihkel Jürisson; tel. 506 2700, mihkel,jyrisson@laaneharju.ee

 
Klooga koolimaja
 
Aedlinna tee 5, Klooga alevik, 76703 Lääne-Harju vald

*Ligipääsetav erivajadusega inimestele.

Üldtelefon 604 3143
E-post info@laulasmaakool.ee
Õppejuht Nele Lavrikov; nele.lavrikov@kloogakool.ee
 
Lehola koolimaja
 
Orisküla tee 20, Lehola küla, 76612 Lääne-Harju vald

*Ligipääsetav erivajadusega inimestele (vt lähemalt kooli kodulehelt)
 

Üldtelefon 604 2644
E-post info@laulasmaakool.ee
Majajuht Erika Elissaar; erika.elissaar@kloogakool.ee; telefon 5919 0749
Majandusjuhataja abi Heli Terasmaa; tel. 604 2644; heli.terasmaa@leholakool.ee
 
 

Padise Põhikool

Padise küla, 76001 Lääne-Harju vald
*Ligipääs erivajadusega inimestele puudub.

padise.edu.ee
Üldtelefon 608 7822
E-post kool@padise.edu.ee
Direktor Karin Zahharov; tel. 528 9529, karin.zahharov@padise.edu.ee

Padise Põhikooli arengukava 2021-2025
Padise Põhikooli arengukava 2021-2025 kinnitamine (õigusakt)

 

Risti Kool

Harju-Risti küla, 76002 Lääne-Harju vald
*Ligipääsetav erivajadusega inimestele.

ristipk.edu.ee
E-post info@ristipk.edu.ee
Direktor Kristo Matson; tel. 608 1234; kristo.matson@ristipk.edu.ee
Õppealajuhataja Liina Kallas; liina.kallas@ristipk.edu.ee
Huvijuht Gerly Liibek; tel. 5649 9875, gerly.liibek@ristipk.edu.ee
 

Paldiski Ühisgümnaasium

Rae 56, Paldiski, 76805 Lääne-Harju vald
*
Ligipääsetav erivajadusega inimestele (vt lähemalt kooli kodulehelt)
 
Üldtelefon 674 1389
E-post: kool@paldgym.edu.ee
Direktor Helve Mandzolo; tel. 674 1011, 5818 8082
 
 

Paldiski Vene Põhikool

*Ligipääsetav erivajadusega inimestele.

Peetri 26, Paldiski, 76805 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 674 1325
E-mail: info@pvp.edu.ee
Direktor Galina Juhganson; tel 674 1325, galina.juhganson@pvp.edu.ee
Õppealajuhataja Marina Šenderjuk; marina.senderjuk@pvp.edu.ee
Majandusjuhataja Svetlana Timoshenko; tel 674 1014, svetlana.timoshenko@pvp.edu.ee  
 
Lemmaru küla, 76107 Lääne-Harju vald
*Ligipääs erivajadusega inimestele puudub.

vask.edu.ee
Direktor Siiri Lall; tel. 671 3335; siiri.lall@vask.edu.ee
Õppealajuhataja Kadi Kask; tel 534 38495, kadi.kask@vask.edu.ee