Kontaktid

Lääne-Harju Vallavalitsus
 
Rae tn 38, Paldiski linn, Harjumaa 76806 
Telefon: 679 0600 
Infotelefon: 677 6910
Üld-e-post: info@laaneharju.ee
 
Vallakantselei tööaeg:
E, K 8.30-17.00
T, N 8.30-18.00
R     8.30-15.00
Lõuna 12.00-12.30
 
Arvelduskonto: EE452200001120109987 Swedbank
Registrikood: 77000200
Alates 01.07.2019 saab kohaliku omavalitsuse üksusele esitada arveid ainult e-arvena. Muul kujul arveid (sh pdf-failid) omavalitsus vastu ei võta.
 
Lääne-Harju valla teeninduspunktid
 

Keila
Aadress: Haapsalu mnt. 31a-3, Keila linn, 76605
Sotsiaaltööspetsialistide vastuvõtt:
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 (Anneli Sternfeld)
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 (Nele Trummar)
Lastekaitsespetsialistide vastuvõtud vastavalt kokkuleppele.

 

Sotsiaaltöötaja välisvastuvõtud:

Lehola
Aadress: Orisküla tee 20, Lehola, 76612 (Lehola raamatukogu)
Iga kuu kolmas kolmapäev 13.30-14.00 

Klooga
Aadress: Aedlinna tee 3, Klooga, 76703  (Lääne-Harju Kultuurikeskuse Klooga maja)
Iga kuu kolmas kolmapäev 14.30-15.30

Rummu
Aadress: Aia 5, Rummu alevik, 76102 (Rummu Spordihoone)
E 14.00-16.00 

Ämari
Aadress: Lennu 18, Ämari alevik, 76102
T 15.00-16.00 
N 10.30-11.30 

Vasalemma
Aadress: Ranna tee 8, Vasalemma alevik, 76101
Sotsiaaltöötaja vastuvõtt:
T 9.00-12.00
N 14.00-16.00

 

Padise
Aadress: Vallamaja, Padise küla, Lääne-Harju vald, Harjumaa 76001
Telefon: 6087810
Lahtiolekuajad:
E, K 8.30-17.00
T, N 8.30-18.00
R 8.30-15.00
Lõuna 12.00-12.30

Sotsiaaltöötaja vastuvõtt: T, N  9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Padise teeninduspunktis saab teha sünnikandeid ning registreerida elukohta eelregistreerimisega. Kandeid teostab Reet Pikkpõld, helistada telefonil 608 7810 või 5342 7167, e-post reet.pikkpold@laaneharju.ee

 

Andmekaitse

Andmekaitsespetsialist: Maili Torma, tel. 5341 2416, andmekaitse@laaneharju.ee

Ametikoht

Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Jaanus Saat 677 6330 jaanus.saat@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega telefonil 677 6330

Abivallavanem Erki Ruben

679 0607
5836 8245

erki.ruben@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Vallavalitsuse liige Kerli Lambing 677 6936 kerli.lambing@laaneharju.ee  
Vallavalitsuse liige Erki Klausson   erki.klausson@laaneharju.ee  
Vallavalitsuse liige Katrin Glaase 6741242 katrin.glaase@laaneharju.ee  
Vallavalitsuse liige Kadri Kurm 5669 8602 kadri.kurm@laaneharju.ee  
Kommunikatsioonijuht Kadri Kauksi 5623 8831 kadri.kauksi@laaneharju.ee  
Vallavanema nõunik Marju Piirimägi 677 6330 marju.piirimagi@laaneharju.ee  
Spetsialist (ajalehe toimetamine) Katre Saar 5851 5196 katre.saar@laaneharju.ee  

 

Vallakantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Anti Pärtel 679 0616 anti.partel@laaneharju.ee  
Abivallasekretär Ulvi Pallase 677 6336 ulvi.pallase@laaneharju.ee  
Õigusnõunik Eha Kõiv


5330 8639

eha.koiv@laaneharju.ee  
Õigusnõunik       Ametikoht täitmata

Asjaajamistalitus

       
Talituse juht Mari-Ly Häitson 677 6922 marily.haitson@laaneharju.ee  

Nõunik

(rahvastikutoimingud)

Helje Jaanimägi 679 0620 helje.jaanimagi@laaneharju.ee
Vastuvõtt Paldiskis
T ja N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
Volikogu sekretär Reet Pikkpõld

608 7810;

5342 7167

reet.pikkpold@laaneharju.ee  
Sekretär Irina Morozova 679 0600 irina.morozova@laaneharju.ee  
Juhiabi Janika Roosileht     Teenistussuhe peatatud

 

Strateegiakeskus

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Strateegiajuht Kadri Kurm 5669 8602 kadri.kurm@laaneharju.ee  
Arendusnõunik Käti Teär-Riisaar 679 0602 kati.tear@laaneharju.ee  
Arendusnõunik       Ametikoht täitmata
Projektijuht (Targa linna pilootprojekt) Asso Nettan      

 

Rahandusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsjuht Riina Karm 677 6329 riina.karm@laaneharju.ee  
Pearaamatupidaja Lauri Orgse 679 0626  lauri.orgse@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Nadežda Dovbnja 679 0624 nadezda.dovbnja@laaneharju.ee  
Raamatupidaja/palgaarvestaja Katrin Põllu 677 6927 katrin.pollu@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Mai Lillemets 677 6321 mai.lillemets@laaneharju.ee  

 

Keskkonna- ja ehitusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Kerli Lambing 677 6936 kerli.lambing@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00 

Nõunik

(keskkonnaküsimused, sh puurkaevu ja puuraugu asukohad, raieload, reovee-, kanalisatsiooni- ja kuivendusprojektid)

Teele Kaljurand 679 0608;
5919 9774
teele.kaljurand@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00 

Nõunik

(jäätmehooldus, sh korraldatud jäätmevedu)

Marika Ilves 5353 4720 marika.ilves@laaneharju.ee Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00 

Nõunik

(detailplaneeringud)

Ado Pallase 679 0604 ado.pallase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Nõunik

(projekteerimistingimused ja detailplaneeringud)

Sven Liivak 679 0635 sven.liivak@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Nõunik

(maamaksu kohuslased, kohanimed, elektroonilise geo-arhiivi, teostusjooniste arhiivi, planeeringute- ja munitsipaalmaade registri toimingud)

Kairi Tiitsmann 677 6921 kairi.tiitsmann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Nõunik 

(maakorraldustoimingud ja maareformiga seotud ülesanded, sh jätkuvalt riigi omandis oleva maa reformimise korraldamine)

Erkki Pratka 608 7882 erkki.pratka@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel eelregistreerimisega tel. 608 7882
E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00
R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00 

Nõunik

(keskkonna- ja ehitusjärelevalve, hulkuvate loomadega seonduvad juhtumid)

Regina Siimert 5302 2069 regina.siimert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00 
N 14.00-18.00

Ehitustalitus

       
Talituse juht Ly Pihel 5365 5638 ly.pihel@laaneharju.ee  

Nõunik

(ehitustegevuse alased menetlused ja nõustamised)

Veljo Männiste 608 7875 veljo.manniste@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
Vastuvõtt Padisel eelregistreerimisega tel. 608 7875
N 9.00-12.00 ja 13.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Nõunik

(ehitustegevuse alased menetlused ja nõustamised)

Juhan Kuller 677 6323 juhan.kuller@laaneharju.ee
Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

 

Haldusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja  Ahto Pärnamets

5343 7020

ahto.parnamets@laaneharju.ee  

Nõunik

(KOV hoonete rajamine ja remont)

Mihkel Jürisson 679 0627 mihkel.jyrisson@laaneharju.ee  
Nõunik       Ametikoht täitmata

Nõunik

(teedega seotud küsimused)

Kristjan Moisto

677 6920;

524 6736

kristjan.moisto@laaneharju.ee  

Nõunik

(hanked)

Elmar Luha 679 0614 elmar.luha@laaneharju.ee Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00
N 13.00-18.00

Haldusspetsialist

(valla kinnisvara haldus, üür ja müük, teeload)

Ivo Meller 677 6924 ivo.meller@laaneharju.ee  

Haldusspetsialist

(kaeveload, valla kinnisvara haldus, üür ja müük)

Meelis Randmäe

677 6326;

5666 8487

meelis.randmae@laaneharju.ee  
Avaliku ruumi spetsialist       Ametikoht täitmata
Saarevaht Jaanika Põldver 5673 5786    
Bussijuht Taavi Grabbi      
Autojuht Aleksander Mägi      
Autojuht Pilvi Koppel      

 

Haridus-, kultuuri- ja noorsootööosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo

Osakonna juhataja 

(haridus, kultuur, sport, noorsootöö)

Liivi Siim

679 0625

512 4180

liivi.siim@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel

Nõunik 

(tugiteenused, alusharidus, innovatsioon ja arendus)

Merle Kodu

679 0638

5883 8022

merle.kodu@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel

Nõunik

(kultuur, sport ja noorsootöö)

Egle Kaur 5568 0296 egle.kaur@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Nõunik       Ametikoht täitmata

 

Sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi

Telefon   

E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Anneli Sert

677 6930  

anneli.sert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Osakonnajuhataja asetäitja Triin Vanem 679 0631 triin.vanem@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltöö peaspetsialist

(sotsiaaltoetused ja -teenused Paldiski piirkonnas)

Anne-Ly Padrik 677 6923 annely.padrik@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltöö peaspetsialist

(sotsiaaltoetused ja  -teenused Padise piirkonnas)

Reet Velberg

608 7893;

525 4913

reet.velberg@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused ja -teenused Paldiski ja Keila piirkonnas)

Nele Trummar 677 6929 nele.trummar@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Keilas

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused  ja -teenused Paldiski ja Keila piirkonnas)

Anneli Sternfeld 677 6931 anneli.sternfeld@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Paldiskis

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused  ja -teenused Vasalemma piirkonnas)

Annely Küünarpuu

677 6331; 5305 8525

annely.kuunarpuu@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused  ja -teenused Paldiski piirkonnas)

Reilika Pelt 6741 241; 5329 3397 reilika.pelt@laaneharju.ee
Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
 

Lastekaitsetalitus

       

Lastekaitsespetsialist, talituse juht

(lastekaitse küsimused Keila ja Vasalemma piirkonnas)

Lada Raja

677 6933;

5307 9439

lada.raja@laaneharju.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Keila ja Vasalemma piirkonnas)

Kairit Kamber

 

5305 9353

kairit.kamber@laaneharju.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Paldiski ja Padise piirkonnas)

Signe Nõmm

674 1171

 

signe.nomm@laaneharju.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Paldiski ja Padise piirkonnas)

Küllike Zukker 5303 3482 kyllike.zukker@laaneharju.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Keila ja Vasalemma piirkonnas)

Teija Liisi Mustila 5305 3054 teija.liisi.mustila@laaneharju.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Paldiski ja Padise piirkonnas)

Ingrid Sogenbits 5194 7797 ingrid.sogenbits@laaneharju.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Hooldustöötajad

     

 

Hooldustöötaja

(Keila piirkond)

Jelena Adler 677 6935 jelena.adler@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Padise piirkond)

Lanne Varjula   lanne.varjula@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Keila piirkond)

Helina Laanemets   helina.laanemets@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Paldiski piirkond)

Olesja Kuzub   olesja.kuzub@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Vasalemma piirkond)

Urve Otti   urve.otti@laaneharju.ee

 

 

Koordinaator
(Ukraina sõjapõgenike nõustaja)

Svitlana Oksen

5396 6387

svitlana.oksen@laaneharju.ee

suhtluskeel ukraina, vene