Volikogule saab saata kirja volikogu sekretäri aadressil reet.pikkpold@laaneharju.ee.

Lääne-Harju valla volikogu koosseis

Nimi Amet E-post Telefon Erakond/valimisliit
Külli Tammur Volikogu esimees kulli.tammur@eesti.ee 56696476 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Olga Kugal Volikogu aseesimees/ sotsiaalkomisjoni esimees olga_kugal@mail.ru  55698722 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Tanel Lambing Volikogu aseesimees tanel@regiokv.ee 5177678 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Mati Vetevool Volikogu liige/eelarve- ja majanduskomisjoni esimees mati@mvwool.ee   Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nikolai Pitšugov Volikogu liige/ keskkonna- ja planeerimiskomisjoni esimees

nikolai.pitsugov@laaneharju.ee

nikolai@paldiski.net

5068119 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Viktoria Visbek Volikogu liige viktoria.visbek@laaneharju.ee 53229220 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Jelena Razdorskaja Volikogu liige elena2173@mail.ru   Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Eda Arusoo Volikogu liige eda@perearstike.ee 5141471 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Eduard Hmeljov Volikogu liige ed.hmelson@gmail.com 55637319 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Aleksei Šatov Volikogu liige/ Haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni esimees aleksei.satov@gmail.com   Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Peeter Schneider Volikogu liige peeter.schneider@gmail.com 5090334 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Toomas Simanson Volikogu liige toomas@sandores.ee 5272201 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Simo Veskioja Volikogu liige simo.veskioja@outlook.com 53300705 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Kalev Laast Volikogu liige/ keskkonna- ja planeerimiskomisjoni aseesimees kalev1000@hot.ee 56491523 Eesti Reformierakond
Jaan Alver Volikogu liige/ haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees jaan.alver@laaneharju.ee 5026983 Eesti Reformierakond
Kadri Kurm Volikogu liige/ revisjonikomisjoni esimees kadri.kurm@eesti.ee 56698602 Eesti Reformierakond
Indrek Migur Volikogu liige/ eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees indrek@nolva.ee 5108726 Eesti Reformierakond

Valentina Pivovarova (peatatud 08.04-08.07.2019)

asendusliige 08.04.-08.07.2019 k.a Kaupo Kallas

 

Volikogu liige     Valimisliit "Hea Tahe"
Elena Villmann Volikogu liige/sotsiaalkomisjoni aseesimees villmann@mail.ru   Valimisliit "Hea Tahe"
Eldar Toonverk Volikogu liige toonverk@mail.ru   Valimisliit "Hea Tahe"
Vladimir Kamoza Volikogu liige

vladimir.kamoza@laaneharju.ee

v.kamoza@mail.ru

55637319 Valimisliit "Hea Tahe"