Vallavalitsuse koosseis

Nimi Amet Telefon E-post
Jaanus Saat Vallavanem 679 0600 jaanus.saat@laaneharju.ee
Erki Ruben Abivallavanem 679 0607 erki.ruben@laaneharju.ee
Mart Mets Vallavalitsuse liige 677 6334 mart.mets@laaneharju.ee
Katrin Glaase Vallavalitsuse liige 674 1242 katrin.glaase@laaneharju.ee
Madis Vaikmaa Vallavalitsuse liige 5698 3886 madis.vaikmaa@laaneharju.ee
Peeter Schneider (Keila piirkonna esindaja) Vallavalitsuse liige 509 0334 peeter.schneider@laaneharju.ee


Vallavanema vastuvõtuajad eelregistreerimisega telefonil 679 0600 neljapäeviti 9:00-12:00 ja 13:00-16:00