Lääne-Harju Valla Raamatukogu

 

Lääne-Harju Valla Raamatukogu põhimäärus


Lääne-Harju Valla Raamatukogu direktor Urve Luht, e-post: urve.luht@rmtk.laaneharju.ee
Tel. 674 1317

 
Rae tn 38, Paldiski linn
E-post paldiski@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Tatjana Tširkova, tel. 674 1216
Avatud:
T, K, N, R 11-18
L 11-16
 
 
Harju-Risti raamatukogu
Harju-Risti küla
Tel. 608 1248
E-post: harjuristi@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Luule Schmidt, tel. 5669 8776
Avatud:
E, T, N   9.00-16.00
K   9.00-18.00
R   9.00-15.00
 
 

Laulasmaa raamatukogu

Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla
Tel. 608 8910
E-post: laulasmaa@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Annika Lilja
Avatud:
T-R 10-18
L 10-14

 

Lehola raamatukogu
Orisküla tee 20, Lehola küla
Tel. 604 2735
E-post: lehola@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Pille Pikajago
Avatud:
K, N 9-17
Kuu esimesel ja kolmandal laupäeval 10-14

 

Klooga raamatukogu
Aedlinna tee 5, Klooga alevik
Tel. 604 3113
E-post: klooga@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Aide Otsak
Avatud:
T 12-18
N 11-17
L 9-14

 

Padise raamatukogu
Padise küla
Tel. 608 7881
E-post: padise@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Reet Randmäe, tel. 53417574
Avatud:
T, K, N, R 10-18
L 10-14
 
 

Rummu raamatukogu
Aia 9a, Rummu alevik
Tel. 607 1246
E-post: rummu@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Eleonora Eriks
Avatud
T, N 10-18
K, R 9.30-17.30
L 10-14

Rummu raamatukogu töötamise info alates 15. juunist kuni 23. augustini 2021.a.
 
Raamatukogu töö on korraldatud teisiti seoses Rummu lasteaia remontööde tõttu, perioodil 15.06 - 23.08.2021.a.
Laenutusi on võimalik teha;
- Telefoni teel 6071246  (telefon on suunatud teisele numbrile)
- Kirjutades e- mailile rummu@rmtk.laaneharju.ee
- Raamatute broneeringud (URRAM) www.lugeja.ee  kaudu
- Tellimused saab kätte  kokkuleppel raamatukoguhoidjaga 
- Raamatute tagastamisel -  Palun kasutada raamatute tagastuskasti!
 

Vasalemma raamatukogu
Ranna tee 10, Vasalemma alevik
Tel. 6776320
E-post: vasalemma@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Pille Pikajago
Avatud:
T, R 9-17
Kuu teisel ja neljandal laupäeval 10-14