Lääne-Harju Valla Raamatukogu

Lääne-Harju Valla Raamatukogu soovitab lugejatel kasutada kontaktivaba laenutust

Lääne-Harju Valla Raamatukogu soovitab oma klientidel koroonaviiruse kiire leviku tingimustes kasutada kontaktivaba laenutust.
Soovitame oma külastajatel raamatuid laenutada e- posti, telefoni või URRAM (lugeja. ee) kaudu.
Ettetellitud raamatud ootavad Teid raamatukogu sissepääsu juures riiulil.
Tagastatud raamatud palume panna tagastuskasti, mis asub raamatukogu välisukse juures.
 
Raamatukogude lugemissaalid on avatud, kuid külastajad peavad arvestama, et suu ja nina katmine ning distantsi hoidmine on kohustuslik.
Arvutite kasutamine on ajaliselt piiratud ja kasutajatel on võimalik broneerida aegu kokkuleppel raamatukoguhoidjaga individuaalseks nõustamiseks.
 
Raamatukogud  Paldiskis, Laulasmaal, Kloogal, Leholas, Vasalemmas, Rummul, Padisel ja Harju -Ristil on avatud tavapärastel aegadel.
 
Püsi kodus, loe raamatuid ja ole terve!
 

Lääne-Harju Valla Raamatukogu põhimäärus


Lääne-Harju Valla Raamatukogu direktor Urve Luht, e-post: urve.luht@rmtk.laaneharju.ee
Tel. 674 1317

 
Rae tn 38, Paldiski linn
E-post paldiski@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Kristi Ott, tel. 674 1313
Raamatukoguhoidja Tatjana Tširkova, tel. 674 1216
Avatud:
T, K, N, R 11-18
L 11-16
 
Lääne-Harju Vallavalitsusel on menetluses allasutuste arengukavade eelnõud. Lääne-Harju Valla raamatukogu arengukava 2021-2025 eelnõusse on soovi korral võimalik teha muudatusettepanekuid avalikustamise perioodil 4.-17. jaanuarini 2021. Ettepnekud esitada nõunik Katrin Sarile, katrin.sari@laaneharju.ee. 
 
Harju-Risti raamatukogu
Harju-Risti küla
Tel. 608 1248
E-post: harjuristi@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Luule Schmidt, tel. 5669 8776
Avatud:
E, T, N   9.00-16.00
K   9.00-18.00
R   9.00-15.00
 
 

Laulasmaa raamatukogu

Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla
Tel. 608 8910
E-post: laulasmaa@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Annika Lilja
Avatud:
T-R 10-18
L 10-14

 

Lehola raamatukogu
Orisküla tee 20, Lehola küla
Tel. 604 2735
E-post: lehola@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Pille Pikajago
Avatud:
K, N 9-17
Kuu esimesel ja kolmandal laupäeval 10-14

 

Klooga raamatukogu
Aedlinna tee 5, Klooga alevik
Tel. 604 3113
E-post: klooga@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Aide Otsak
Avatud:
T 12-18
N 11-17
L 9-14

 

Padise raamatukogu
Padise küla
Tel. 608 7881
E-post: padise@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Reet Randmäe, tel. 53417574
Avatud:
T, K, N, R 10-18
L 10-14
 
 

Rummu raamatukogu
Aia 9a, Rummu alevik
Tel. 607 1246
E-post: rummu@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Eleonora Eriks
Avatud
T, N 10-18
K, R 9.30-17.30
L 10-14

 

Vasalemma raamatukogu
Ranna tee 8, Vasalemma alevik
Tel. 671 3442
E-post: vasalemma@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Pille Pikajago
Avatud:
T, R 9-17
Kuu teisel ja neljandal laupäeval 10-14