Lääne-Harju Valla Raamatukogu

 

Lääne-Harju Valla Raamatukogu põhimäärus


Lääne-Harju Valla Raamatukogu direktor Urve Luht
Tel. 674 1317, e-post paldiski@rmtk.laaneharju.ee

 
 
Raamatukogude info alates 01.09.2019
 
Lääne-Harju valla raamatukogu
Rae tn 38, Paldiski linn
E-post paldiski@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Kristi Ott, tel. 674 1313
Raamatukoguhoidja Tatjana Tširkova, tel. 674 1216
Avatud:
T, N, K, N, R 11-18
L 11-16
 

 

Harju-Risti raamatukogu
Harju-Risti küla
Tel. 608 1248
E-post: harjuristi@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Luule Schmidt, tel. 5669 8776
Avatud:
E, T, N   9.00-16.00
K   9.00-18.00
R   9.00-15.00
 
 

Laulasmaa raamatukogu
Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla
Tel. 608 8910
E-post: laulasmaa@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Annika Lilja
Avatud:
T, K, N, R 9-17
L 10-14

 

Lehola raamatukogu
Orisküla tee 20, Lehola küla
Tel. 604 2735
E-post: lehola@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Pille Pikajago
Avatud:
K, N 8-17
Kuu esimesel ja kolmandal laupäeval 9-14

 

Klooga raamatukogu
Aedlinna tee 5, Klooga alevik
Tel. 604 3113
E-post: klooga@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Aide Otsak
Avatud:
T 12-18
N 11-17
L 9-14

 

Padise raamatukogu
Padise küla
Tel. 608 7881
E-post: padise@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Reet Randmäe, tel. 53417574
Avatud:
T, K, N, R 10-18
L 10-14
 
 

Rummu raamatukogu
Aia 9a, Rummu alevik
Tel. 607 1246
E-post: rummu@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Eleonora Eriks
Avatud
T, N 10-18
K, R 9.30-17.30
L 10-14

 

Vasalemma raamatukogu
Ranna tee 8, Vasalemma alevik
Tel. 671 3442
E-post: vasalemma@rmtk.laaneharju.ee
Raamatukoguhoidja Pille Pikajago
Avatud:
T 9-18
R 9-16.30
Kuu teisel laupäeval 9-14