Lääne-Harju Huvikeskus

Rae 38, Paldiski linn, 76806 Harjumaa

Juhataja Viktoria Visbek

Tel 674 1319

E-post viktoria.visbek@hk.laaneharju.ee

Lääne-Harju Vallavalitsus kinnitas 30.03.2021 määruse nr 16 Lääne-Harju Huvikeskuse arengukava 2021–2025 kinnitamine. Arengukavaga saab tutvuda siin.

 

NB! Kõik külastajad alates 18. eluaastast peavad omama vaktsineerimispassi, läbipõdemise tõendit või kiirtesti tulemust.  

 

Paldiski noortetuba

Rae 38, Paldiski linn

Tel 679 0606

E-R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Ekaterina Vorobjova

E-post ekaterina.vorobjova@hk.laaneharju.ee

Käsitööring teisipäeviti kell 17.00–18.00
Huviring „Helmeskudumine" neljapäeviti kell 17.00–18.00

Keraamikaring reedeti kell 16.00–17.30 ja 18.00–19.30

 
 

Rummu noortetuba

Sireli 14, Rummu alevik

E–R 13.00-20.00

Noorsootöötaja Marina Pruel

E-post marina.pruel@hk.laaneharju.ee

Huviring „Koos vanaemaga" esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 16.00–18.00
Keraamikaring teisipäeviti kell 18.00–19.30
 

 

Padise noortetuba

Padise rahvamaja, Padise küla

E–N 13.00–18.00

R 13.00–19.00

Noorsootöötaja Maarja Heinleht

E-post maarja.heinleht@hk.laaneharju.ee

 

Klooga noortetuba

Aedlinna tee 3, Klooga alevik

E–R 13.00–18.00

Tel 652 0208

Noorsootöötaja Karin Treufeldt

E-post karin.treufeldt@hk.laaneharju.ee

Poksitrenn esmaspäeviti kell 16.30–17.30 ja 17.30–19.00

Keraamikaring teisipäeviti kell 16.00–17.30

 

Vasalemma noortetuba

Vasalemma seltsimaja, Haapsalu mnt. 7, Vasalemma alevik

NB! Ajutiselt suletud

 

Ämari noortetuba

Lennu 18, Ämari alevik

E–R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Aire Sellal

E-post aire.sellal@hk.laaneharju.ee 

Keraamikaring kuu esimese ja kolmanda nädala esmaspäeval kell 16.00–17.30 ja 18.00–19.30
Huviring „Meisterdamistund" kuu teise ja neljanda nädala esmaspäeval  kell 16.00–17.30 ja 18.00–19.30