Ehitus- ja haldusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja  Ahto Pärnamets

677 6914

5343 7020

ahto.parnamets@laaneharju.ee  

Nõunik

(ehitusprojektid)

Mihkel Jürisson 679 0627 mihkel.jyrisson@laaneharju.ee  

Nõunik

(ehitusküsimused)

Veljo Männiste 608 7875 veljo.manniste@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel eelregistreerimisega tel. 608 7875
E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00
R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in

Nõunik 

(ehitusküsimused)

Juhan Kuller 677 6323 juhan.kuller@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Nõunik

(teedega seotud küsimused)

Mart Arrak

677 6920
504 8737

mart.arrak@laaneharju.ee  
Nõunik Ago Kokser 5336 5030 ago.kokser@laaneharju.ee  
 Haldusspetsialist Ivo Meller 677 6924 ivo.meller@laaneharju.ee  
 Haldusspetsialist Meelis Randmäe 677 6326 5666 8487 meelis.randmae@laaneharju.ee  

Nõunik

(hanked)

Elmar Luha 679 0614  elmar.luha@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00
N 13.00-18.00

Avaliu ruumi spetsialist Madis Vaikmaa 5698 3886 madis.vaikmaa@laaneharju.ee