Ehitus-, planeeringute ja keskkonnaosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Mihkel Jürisson 679 0627 mihkel.jyrisson@laaneharju.ee

 

Planeeringute spetsialist Ado Pallase 679 0604 ado.pallase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Planeeringute spetsialist Kaire Koitne 677 6925 kaire.koitne@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Planeeringute spetsialist Hannes Liimann 679 0618 hannes.liimann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Keskkonna peaspetsialist Teele Kaljurand 6790608,
59199774
teele.kaljurand@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Keskkonnaspetsialist Liis Lillemets     Teenistussuhe peatatud
Ehitusspetsialist Veljo Männiste

608 7875

 

veljo.manniste@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00

Ehitusspetsialist Juhan Kuller 677 6323 juhan.kuller@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Ehitusspetsialist Vjatšeslav Fomtšenkov 679 0628 vjatseslav.fomtsenkov@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00

Järelevalvespetsialist Piret Lõoke 677 6324 piret.looke@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00

Järelevalvespetsialist       Ametikoht täitmata
Maakorraldaja Erkki Pratka 608 7882 erkki.pratka@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00 

Maakorraldaja Aavo Mägi 677 6922 aavo.magi@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas Keilas
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 
Registrite spetsialist Kairi Tiitsmann 677 6921 kairi.tiitsmann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
 
Avaliku ruumi spetsialist Madis Vaikmaa 56983886 madis.vaikmaa@laaneharju.ee