Sotsiaalosakonna vastuvõtuajad

Keila teeninduspunkti vastuvõtt - Paldiski mnt 21, Keila linn 76607

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Padise teeninduspunkti vastuvõtt - vallamaja, Padise küla, Lääne-Harju vald 76001

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Vasalemma teeninduspunkti vastuvõtt - Ranna tee 8, Vasalemma alevik, 76101

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Paldiski teeninduspunkti vastuvõtt - Rae tn 38, Paldiski linn 76806

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Katrin Glaase

674 1242

katrin.glaase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Osakonnajuhataja asetäitja Anneli Sert 677 6930 anneli.sert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltöö peaspetsialist Anna Heinsoo 677 6923 anna.heinsoo@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Vastuvõtt Vasalemmas 

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltöö peaspetsialist Reet Velberg

608 7893

525 4913

reet.velberg@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist Nele Trummar 677 6929 nele.trummar@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist Triin Vanem 677 6931 triin.vanem@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist Annely Küünarpuu

677 6331; 5305 8525

annely.kuunarpuu@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltööspetsialist Reilika Pelt 674 1241 reilika.pelt@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltööspetsialist       Ametikoht täitmata
Lastekaitsespetsialist Lada Raja

677 6933;

5307 9439

lada.raja@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Lastekaitsespetsialist Kairit Kamber 677 6333 kairit.kamber@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Kokkuleppel vastuvõtt Vasalemmas

Lastekaitsespetsialist Signe Nõmm 674 1171 signe.nomm@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Hooldustöötaja Jelena Adler 677 6935 jelena.adler@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja Lanne Varjula   lanne.varjula@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja Helina Laanemets   helina.laanemets@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja Olesja Kuzub   olesja.kuzub@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja       Ametikoht täitmata