Sotsiaalosakonna vastuvõtuajad

Keila teeninduspunkti vastuvõtt - Paldiski mnt 21, Keila linn 76607

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Padise teeninduspunkti vastuvõtt - vallamaja, Padise küla, Lääne-Harju vald 76001

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Vasalemma teeninduspunkti vastuvõtt - Ranna tee 8, Vasalemma alevik, 76101

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Paldiski teeninduspunkti vastuvõtt - Rae tn 38, Paldiski linn 76806

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Anneli Sert

677 6930

anneli.sert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Osakonnajuhataja asetäitja Triin Vanem 679 0631 triin.vanem@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltöö peaspetsialist

(sotsiaaltoetused ja -teenused Paldiski piirkonnas)

Anne-Ly Padrik 677 6923 annely.padrik@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltöö peaspetsialist

(sotsiaaltoetused ja  -teenused Padise piirkonnas)

Reet Velberg

608 7893

525 4913

reet.velberg@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused ja -teenused Keila piirkonnas)

Nele Trummar 677 6929 nele.trummar@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused  ja -teenused Keila piirkonnas)

Anneli Sternfeld 677 6931 anneli.sternfeld@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused  ja -teenused Vasalemma piirkonnas)

Annely Küünarpuu

677 6331; 5305 8525

annely.kuunarpuu@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused Paldiski piirkonnas)

Reilika Pelt 674 1241 reilika.pelt@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Keila piirkonnas)

Lada Raja

677 6933;

5307 9439

lada.raja@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Vasalemma piirkonnas)

Kairit Kamber

677 6333

5305 9353

kairit.kamber@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Kokkuleppel vastuvõtt Vasalemmas

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Paldiski piirkonnas)

Signe Nõmm

674 1171

 

signe.nomm@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Paldiski ja Padise piirkonnas)

Karin Kuslap 679 0622 53293397 karin.kuslap@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Toetuste menetleja Tatjana Terentjeva 679 0629 tatjana.terentjeva@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Keila piirkond)

Jelena Adler 677 6935 jelena.adler@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Padise piirkond)

Lanne Varjula   lanne.varjula@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Keila piirkond)

Helina Laanemets   helina.laanemets@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Paldiski piirkond)

Olesja Kuzub   olesja.kuzub@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Vasalemma piirkond)

Margarita Külmallik   margarita.kulmallik@laaneharju.ee