Volikogule saab saata kirja volikogu sekretäri aadressil reet.pikkpold@laaneharju.ee.

Lääne-Harju valla volikogu II koosseis

  Nimi Amet E-post Telefon Erakond/valimisliit
Jüri Alter Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalkomisjoni aseesimees
 
jyri.alter@gmail.com 
 
 
501 6897 Valimisliit  Ühendus
Eda Arusoo Volikogu liige eda@perearstike.ee  514 1471 Valimisliit  Ühendus
Irina Helasmäki Volikogu liige paldiskipunanerist@rambler.ru  55961229 Valimisliit  Ühendus
  Armo Hiie Volikogu liige armo.hiie@gmail.com 5651150 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Eduard Hmeljov Volikogu liige ed.hmelson@gmail.com  55637319 Valimisliit  Ühendus
Juhan Idnurm Volikogu liige juhan.idnurm@ttu.ee  5279398 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Vladimir Kamoza Volikogu liige v.kamoza@mail.ru 55938291 Valimisliit  Ühendus
  Jüri Karisma Volikogu liige jyrikarisma@gmail.com 55699270 Valimisliit Ühendus
Reigo Krutto Revisjonikomisjoni aseesimees  reigokrutto@gmail.com  53070505 Valimisliit  Ühendus
Olga Kugal Volikogu I aseesimees olga_kugal@mail.ru  55698722 Valimisliit  Ühendus
  Kalev Laast Keskkonna- ja planeeringutekomisjoni aseesimees kalev1000@hot.ee  56491253 Valimisliit  Ühendus
Tanel Lambing Volikogu II aseesimees tanel@regiokv.ee 517 7678 Valimisliit  Ühendus
Nikolai Pitšugov Keskkonna- ja planeeringutekomisjoni esimees nikolai@paldiski.net  506 8119 Valimisliit  Ühendus
  Valentina Pivivarova Volikogu liige   5168575  Eesti Reformierakond
  Jelena Razdorskaja Volikogu liige elena2173@mail.ru  53489079 Valimisliit  Ühendus
Toomas Simanson Eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees
toomas@sandores.ee 
 
527 2201 Valimisliit Ühendus
Ena Soodla Revisjonikomisjoni esimees  ena.soodla@gmail.com  520 5351 Eesti Reformierakond
Külli Tammur     Volikogu esimees kulli.tammur@eesti.ee  56696476 Valimisliit  Ühendus
Madis Vaikmaa Volikogu liige vaikmaamadis@gmail.com  56983886  Valimisliit  Ühendus
Simo Veskioja Volikogu liige simo.veskioja@outlook.com 53300705  Valimisliit  Ühendus
Viktoria Visbek Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalkomisjoni esimees  viktoria.visbek@laaneharju.ee 53229220  Valimisliit  Ühendus