Volikogule saab saata kirja volikogu sekretäri aadressil reet.pikkpold@laaneharju.ee.

Lääne-Harju valla volikogu II koosseis

  Nimi Kontaktandmed


Külli Tammur
Volikogu esimees 
Valimisliit Ühendus 

kulli.tammur@eesti.ee
5669 6476

Olga Kugal
Volikogu I aseesimees
Valimisliit Ühendus

olga.kugal@tugikeskus.laaneharju.ee
5569 8722



Tanel Lambing
Volikogu II aseesimees
Valimisliit Ühendus

 

tanel@regiokv.ee
517 7678

Simo Veskioja
Eelarve- ja majanduskomisjoni esimees
Valimisliit Ühendus

simo.veskioja@outlook.com
5330 0705
Viktoria Visbek
Haridus-, kultuur- ja sotsiaalkomisjoni esimees

Valimisliit Ühendus
viktoria.visbek@laaneharju.ee
5322 9220
Nikolai Pitšugov
Keskkonna- ja planeeringutekomisjoni esimees

Valimisliit Ühendus
nikolai@paldiski.net
506 8119
Ena Soodla
Revisjonikomisjoni esimees

Eesti Reformierakond
ena.soodla@gmail.com
520 5351

Jüri Alter
Valimisliit Ühendus
 

 
 
Eda Arusoo
Valimisliit Ühendus

eda@perearstike.ee
514 1471

Irina Helasmäki
Valimisliit Ühendus

irina91264@gmail.com
5596 1229 

  Armo Hiie
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

armo.hiie@gmail.com
565 1150

Eduard Hmeljov
Valimisliit Ühendus

ed.hmelson@gmail.com
5563 7319

Juhan Idnurm
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

juhan.idnurm@ttu.ee
527 9398

Vladimir Kamoza
Valimisliit Ühendus
vladimir.kamoza@laaneharju.ee
5593 8291
  Jüri Karisma
Valimisliit Ühendus

jyrikarisma@gmail.com
5569 9270

Reigo Krutto
Valimisliit Ühendus

reigokrutto@gmail.com
5307 0505

  Kalev Laast
Valimisliit Ühendus

kalev1000@.hot   
5649 1253

  Valentina Pivivarova
Eesti Reformierakond

olga.pivovarova2919@gmail.com
516 8575

  Jelena Razdorskaja
Valimisliit Ühendus

elena2173@hot.ee 
5348 9079

Toomas Simanson
Valimisliit Ühendus
 
Madis Vaikmaa
Valimisliit Ühendus

vaikmaamadis@gmail.com
5698 3886