Lääne-Harju Spordikeskus

Pakri 7, Paldiski, 76805, Lääne-Harju vald, Harjumaa
Juhataja Tiit Tikenberg
Tel 671 6324
E-post: juhataja@spordikeskus.laaneharju.ee
 

Lääne-Harju Spordikeskuse hallatavad hooned:

Paldiski spordihoone aadressil Pakri 7, Paldiski linn

Rummu spordihoone aadressil Aia 5, Rummu alevik

 

Lääne-Harju Spordikeskuse hallatavad spordiväljakud ja -platsid ning muud spordirajatised on:

Harju-Risti multifunktsionaalne palliväljak aadressil Harju-Risti küla

Karjaküla korvpalliplats aadressil E. Vilde 1, Karjaküla alevik

Keila-Joa korvpalliplats aadressil Pargi allee 2, Keila-Joa alevik

Klooga spordiväljakud ja ramp aadressil Aedlinna tee 3, Klooga alevik

Kloogaranna korvpalliplats aadressil Mere põik 4, Kloogaranna küla

Kloogaranna rannavõrkpalliplatsid ja rannajalgpalliplats aadressil Mere põik 4, Kloogaranna küla

Lehola jalgpalliplats aadressil Orisküla tee 6, Lehola küla

Lehola jõulinnak aadressil Orisküla tee 6, Lehola küla

Padise jalgpalli Miniarena ja võrkpalliplats aadressil Puhkeala, Padise küla

Padise terviserajad ja virgestusala aadressil Padise küla

Paldiski discgolfi park aadressil Paldiski kindlus, Paldiski linn

Paldiski jõulinnak aadressil Paldiski linn

Paldiski linna palliväljakud aadressil Linna park, Paldiski linn

Rummu jalgpallistaadion aadressil Rummu alevik

Vasalemma jõulinnak aadressil Tibula, Vasalemma alevik

Vasalemma korvpalliplats aadressil Kardiraja, Vasalemma alevik

Vasalemma ronimisala (seiklusala) aadressil Vasalemma alevik

Vasalemma tenniseväljak aadressil Ranna tee 8, Vasalemma alevik

Vasalemma terviserada aadressil Haapsalu mnt 7, Vasalemma alevik

 

 

Paldiski spordihoone lahtiolekuajad:
E SULETUD
T 16:00 - 21:00
K 14:00 - 22:00
N 15:00 - 22:00
R 16:00 - 22:00
L 14:00 - 20:00
P 14:00 - 20:00

 

Alates 1. aprillist 2018 kehtib Paldiski spordihoones alljärgnev hinnakiri.

TEENUS

KASUTUSAEG

HIND

ujula ühe korra pilet

(1 h 30 min)

3,50 eurot

ujula ühe korra sooduspilet

(1 h 30 min)

2 eurot

ujula 10 korra pilet

(10 x 1 h 30 min)

25 eurot

ujula 10 korra sooduspilet

(10 x 1 h 30 min)

15 eurot

ujula perepilet (2täiskasvanut+1 laps)

(1 h 30 min)

7 eurot

ujula perepilet    (2täiskasvanut+2 last)

(1 h 30 min)

9 eurot

ujula ühe võistlusraja reserveerimine ja kasutus

(1 h 30 min)

10 eurot

kogu ujula reserveerimine ja kasutus

(1 h 30 min)

100 eurot

suure spordisaali kasutus

(1 h 30 min)

30 eurot

väikse spordisaali kasutus

(1 h 30 min)

20 eurot

väikse spordisaali 10 korra pilet

(10 x 1 h 30 min)

100 eurot

allveeujumine ühe korra pilet

(1 h 30 min)

8 eurot

*Sooduspilet - pensionärid, puuetega inimesed, lapsed ja õpilased (s.h gümnaasiumiaste)

** Ujula või spordisaali 10 korra abonement kuulub realiseerimisele ja kehtib kuue kuu jooksul alates selle soetamiskuupäevast

 

 

Spordikeskuses toimuvad treeningud

Taekwondo klubi "Sparta" (taekwondo, suur saal)

 T     19.00 – 20.30

 N     17.30 – 19.00

 L      12.00 – 13.30

Treener: Аleksandr Antonov tel: 5618 4428   

 

 

Pakri Spordiklubi (jalgpall, suur saal)

E      16.00 – 19.00

K      16.00 -  19.00

R      16.00 -19.00

P      17.30-   19.00

Treener: Igor Aleksandrov tel: 520 3289

 

FFC Paldiski (kudo, väike saal)

 K     18.30 – 20.00

 R     18.00 – 20.00

 P     15.00 – 18.00

 Treener:  Valentin Osadtši tel: 5666 0734                  

 

Judoklubi Dokyo   (judo, väike saal)

E  18.30 -20.00

N  18.30 -20.00

Treener: Jaanus Olev tel: 517 7505

 

Korvpall (suur saal)

L  10.00  -  12.00

Treener: Sergei Kruglov tel: 5664 7266

 

Terviserühm (võimlemine, väike saal , bassein)

T 15.00—16.30

L 15.00 – 16.30

Treener:  Tatjana Kruglova tel: 564 97605

 

Spordiklubi Kuldlest (lestaujumine, bassein)

E   16.00  -  19.15

T    17.00  - 19.15

K    16.00  - 19.15

N    16.00  - 19.15

R    17.00 – 19.15

L     10.00 -  14.00

 Treener: Julija Grigorova tel: 511 3587

 

Spordiklubi Aquastar (lestaujumine, bassein)

E  16.30 -  19.15

T  16.30 – 18.30

K  16.30 – 19.15

N  16.30 – 18.00

R  16.30 – 18.30

L   11.30 – 13.30

Treener: Olga Bobrova tel: 558 5544

Rummu spordihoones toimuvad treeningud

Vasalemma Jalgpalliklubi noorte jalgpallirühm :
E   15:30 – 18:20
T   15:30 – 18:20
K   15:30 – 18:20
N   15:30 – 18:20
R   15:30 – 18:20
L    15:30 – 18:20 mängud/turniirid
P    15:30 – 18:20 mängud /turniirid
 
Võrkpall
P 18:30 – 20:40
 
Täiskasvanute jalgpall Rummu Dinamo
T 18:30 – 21:20
N 18:30 – 21:20
 
Kaitsevägi
N  08:30 – 10:30
R  08:30 – 10:30