Lääne-Harju Huvikeskus

Rae 38, Paldiski linn, 76806 Harjumaa

Juhataja Viktoria Visbek

Tel 674 1319

E-post viktoria.visbek@hk.laaneharju.ee

Projektijuht Külli Liebert

E-post kulli.liebert@hk.laaneharju.ee

Lääne-Harju Vallavalitsus kinnitas 30.03.2021 määruse nr 16 Lääne-Harju Huvikeskuse arengukava 2021–2025 kinnitamine. Arengukavaga saab tutvuda siin.

 

Paldiski noortetuba

Rae 38, Paldiski linn

Tel 679 0606

E-R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Ekaterina Vorobjova

E-post ekaterina.vorobjova@hk.laaneharju.ee

 

Laulasmaa noortetuba

Kloogaranna tee 26, Laulasmaa küla

Ajutiselt suletud

 

Rummu noortetuba

Aia 5, Rummu alevik

E–R 13.00-20.00

Noorsootöötaja Evelina Maksimenkova

E-post evelina.maksimenkova@hk.laaneharju.ee

 

Padise noortetuba

Padise rahvamaja, Padise küla

Ajutiselt suletud

 

Klooga noortetuba

Aedlinna tee 3, Klooga alevik

E–R 13.00–18.00

Tel 652 0208

Noorsootöötaja Karin Treufeldt

E-post karin.treufeldt@hk.laaneharju.ee

 

Vasalemma noortetuba

Ranna tee 8, Vasalemma alevik

E–R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Julia Kucher

E-post julia.kucher@hk.laaneharju.ee

 

Ämari noortetuba

Lennu 18, Ämari alevik

E–R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Aire Sellal

E-post aire.sellal@hk.laaneharju.ee