Lääne-Harju Huvikeskus

Rae 38, Paldiski linn, 76806 Harjumaa

Juhataja Viktoria Visbek

Tel 674 1319

E-post viktoria.visbek@hk.laaneharju.ee

01.08.2020-21.08.2020 Lääne-Harju Huvikeskus suletud (kollektiivpuhkus)

 

Paldiski noortetuba

Rae 38, Paldiski linn

Tel 679 0606

E-R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Ekaterina Vorobjova

E-post ekaterina.vorobjova@hk.laaneharju.ee

NB! 01.08.2020-21.08.2020 suletud

 

Rummu noortetuba

Sireli 14, Rummu alevik

E–R 13.00-20.00

Noorsootöötaja Marina Pruel

E-post marina.pruel@hk.laaneharju.ee

NB! 29.06.2020-10.07.2020 ja 01.08.2020-21.08.2020 suletud

 

Padise noortetuba

Padise Rahvamaja, Padise küla

E–N 13.00–18.00

R 13.00–19.00

Noorsootöötaja Maarja Heinleht

E-post maarja.heinleht@hk.laaneharju.ee

NB! 29.06.2020-21.08.2020 Padise noortetuba suletud

 

Klooga noortetuba

Aedlinna tee 3, Klooga alevik

E–R 13.00–20.00

Tel 652 0208

Noorsootöötaja Karin Treufeldt

E-post karin.treufeldt@hk.laaneharju.ee

NB! 07.07.2020-31.07.2020 Klooga noortetuba avatud kl 13.00–18.00;

01.08.2020-21.08.2020 suletud

 

Vasalemma noortetuba

Vasalemma Seltsimaja, Haapsalu mnt. 7, Vasalemma alevik

K ja N 13.00–20.00 

Noorsootöötaja Sirje Randmere-Tiimus
E-post sirje.randmere-tiimus@hk.laaneharju.ee

NB! Ajutiselt töötab Vasalemma noortetuba endises Vasalemma vallamajas aadressil Ranna tee 8, Vasalemma alevik

NB! 01.08.2020-21.08.2020 suletud

 

Ämari noortetuba

Lennu 18, Ämari alevik

E–R 13.00–20.00

Noorsootöötaja Kairi Masing 

E-post kairi.masing@hk.laaneharju.ee

Huvitegevuse koordinaator Piret Saare

E-post piret.saare@hk.laaneharju.ee

NB! 01.08.2020-21.08.2020 suletud