Kodanike vastuvõttu koroonaviiruse tõttu riigis kehtestatud eriolukorra ajal ei ole. Vallamaja ametnikega saab suhelda vastuvõtuaegadel telefoni ja e-posti teel.
 
 

Kontaktid

Lääne-Harju Vallavalitsus
 
Rae tn 38, Paldiski linn, Harjumaa 76806 
Telefon: 679 0600 
Üld-e-post: info@laaneharju.ee
 
Vallakantselei tööaeg:
E, K 8.30-17.00
T, N 8.30-18.00
R  8.30-15.00
lõuna 12.00-12.30
 
Arvelduskonto: EE452200001120109987 Swedbank
Registrikood: 77000200
Arvete saatmine: Vastavalt Raamatupidamise seaduse § 7-1 lg 7 saab alates 01.07.2019 esitada kohaliku omavalitsuse üksusele arveid ainult e-arvena. Muul kujul (sh pdf-failid) omavalitsus arveid vastu ei võta.
 
 
Lääne-Harju valla teeninduspunktid
 
Keila
Paldiski mnt 21, Keila linn 76607
Telefon: 677 6910
 
Sotsiaaltöö- ja lastekaitsespetsialistide vastuvõtt: 
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
 
Rahvastikuregistritoiminguid (sünni ja elukoha registreerimine) saab teha kolmapäeviti kell 9.00-12.00 ja 13.00-18.30. Kandeid teostab nõunik Mari-Ly Häitson, tel. 677 6910, e-post marily.haitson@laaneharju.ee.   
 
Vasalemma
Ranna tee 8, Vasalemma alevik, Harjumaa 76101
Telefon: 677 6340 
Lahtiolekuajad: E, K 8.30-17.00
                         T, N 8.30-18.00
                         R  8.30-15.00
                         lõuna 12.00-12.30
 
Padise
Vallamaja, Padise küla, Harjumaa 76001
Telefon: 6087810 
Lahtiolekuajad: E, K 8.30-17.00
                         T, N 8.30-18.00
                         R  8.30-15.00
                         lõuna 12.00-12.30
 

Padise teeninduspunktis saab registreerida sünde ning elukohta. Kandeid teostab Reet Pikkpõld. Ette helistada telefonil 608 7810 või 5342 7167, e-post reet.pikkpold@laaneharju.ee 

 
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Jaanus Saat
679 0605
jaanus.saat@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Abivallavanem Erki Ruben

679 0607
5836 8245

erki.ruben@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Abivallavanem Hestia Rindla

679 0603
5809 4251

hestia.rindla@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Piirkonnajuht Leemet Vaikmaa

608 7810; 510 9205

leemet.vaikmaa@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Piirkonnajuht Mart Mets 677 6334 mart.mets@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Piirkonnajuht Katrin Glaase

674 1242
515 2297

katrin.glaase@laaneharju.ee Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
Vallavanema nõunik        

Vallavalitsuse liige

(Keila piirkonna esindaja)

Peeter Schneider 509 0334 peeter.schneider@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas
T 15.00-18.00
N 9.00-12.00

 

 

 

 

 

Vallakantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Anti Pärtel 679 0616 anti.partel@laaneharju.ee  
Abivallasekretär Ulvi Pallase 677 6336 ulvi.pallase@laaneharju.ee  
Õigusnõunik Eha Kõiv

679 0609,
5330 8639

eha.koiv@laaneharju.ee  
Õigusnõunik Vahur Glaase 5692 5080 vahur.glaase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega
T 11.00-16.00
N 11.00-16.00

Nõunik

(rahvastikuregistri toimingud)

Helje Jaanimägi 679 0620 helje.jaanimagi@laaneharju.ee
Vastuvõtt Paldiskis
E 13:00 – 17:00
T 9:00 – 12:00 
N 13:00 18:00
R 9:00 – 12:00

Nõunik

(personalialased küsimused)

Liisi Ling 677 6325 liisi.ling@laaneharju.ee  
Õigusnõunik Kaidi Meremaa 608 7848, 5342 7165 kaidi.meremaa@laaneharju.ee  
Volikogu sekretär Reet Pikkpõld 608 7810, 5342 7167 reet.pikkpold@laaneharju.ee  
Sekretär Irina Morozova 679 0600 irina.morozova@laaneharju.ee  

Nõunik 

(rahvastikuregistri toimingud)

Mari-Ly Häitson

677 6910 (Keila)

677 6922 (Paldiski)

marily.haitson@laaneharju.ee  
Juhiabi Janika Roosileht 679 0605 janika.roosileht@laaneharju.ee  

 

Arendus- ja avalike suhete osakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja       Ametikoht täitmata
Nõunik Egle Kaur 5568 0296 egle.kaur@laaneharju.ee  
Avalike suhete spetsialist Marje Suharov 5019255 marje.suharov@laaneharju.ee  
Arendusnõunik Asso Nettan 522 3820 asso.nettan@laaneharju.ee  
Projektijuht Heli Nurger 526 5499 heli.nurger@gmail.com  

 

Rahandusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsjuht Riina Karm 677 6329 riina.karm@laaneharju.ee  
Pearaamatupidaja Lauri Orgse 679 0626  lauri.orgse@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Nadežda Dovbnja 679 0624 nadezda.dovbnja@laaneharju.ee  
Raamatupidaja/palgaarvestaja Katrin Põllu 677 6927 katrin.pollu@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Mai Lillemets 677 6321 mai.lillemets@laaneharju.ee  

 

Keskkonna- ja planeeringute osakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Kerli Lambing 677 6936 kerli.lambing@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00 

Nõunik

(keskkonnaalased küsimused)

Teele Kaljurand 679 0608,
59199774
teele.kaljurand@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00 

Nõunik

(keskkonnaalased küsimused)

Liis Lillemets 677 6916 liis.lillemets@laaneharju.ee Vastuvõtt Paldiskis
T 14.00-18.00
N 9.00-12.00

Nõunik

(planeeringute alased küsimused)

Ado Pallase 679 0604 ado.pallase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Nõunik

(planeeringute ja projekteerimistingimuste alased küsimused)

Sven Liivak 679 0635 sven.liivak@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Nõunik

(planeeringute alased küsimused)

Hannes Liimann 679 0618 hannes.liimann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Nõunik

(maamaksuregister, kohanimed, geoarhiiv)

Kairi Tiitsmann 677 6921 kairi.tiitsmann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Nõunik 

(maakorraldus)

Erkki Pratka 608 7882 erkki.pratka@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel
E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00
R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00 

Nõunik

(järelevalve küsimused)

Liina Marrak 679 0633 liina.marrak@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00

 

Ehitus- ja haldusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja  Ahto Pärnamets

677 6914

5343 7020

ahto.parnamets@laaneharju.ee  

Nõunik

(ehitusprojektid)

Mihkel Jürisson 679 0627 mihkel.jyrisson@laaneharju.ee  

Nõunik

(ehitusküsimused)

Veljo Männiste 608 7875 veljo.manniste@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel eelregistreerimisega tel. 608 7875
E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00
R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in

Nõunik 

(ehitusküsimused)

Juhan Kuller 677 6323 juhan.kuller@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600
T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Nõunik

(teedega seotud küsimused)

Mart Arrak

677 6920
504 8737

mart.arrak@laaneharju.ee  
Nõunik Ago Kokser 5336 5030 ago.kokser@laaneharju.ee  
 Haldusspetsialist Ivo Meller 677 6924 ivo.meller@laaneharju.ee  
 Haldusspetsialist Meelis Randmäe 677 6326 5666 8487 meelis.randmae@laaneharju.ee  

Nõunik

(hanked)

Elmar Luha 679 0614  elmar.luha@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
T 9.00-12.00
N 13.00-18.00

Avaliku ruumi spetsialist Madis Vaikmaa 5698 3886 madis.vaikmaa@laaneharju.ee  

 

Haridus-, kultuuri- ja noorsootööosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
osakonna juhataja       Ametikoht täitmata

Nõunik

(koolid)

Milvi Brokko

679 0625

53305915

milvi.brokko@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel

Nõunik

(lasteaiad)

Valeria Siminko

677 6915

53407446

valeria.siminko@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel

Nõunik 

(huvitegevus, huviharidus ja noorsootöö)

Linda Bauvald

 

  Teenistussuhe peatatud

Nõunik 

(tervisedendus ja sporditöö)

Katrin Sari

677 6925

53345568

katrin.sari@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel

Nõunik 

(HEV)

Merle Kodu 679 0638 58838022 merle.kodu@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel

 

Sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Anneli Sert

677 6930

anneli.sert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Osakonnajuhataja asetäitja Triin Vanem 679 0631 triin.vanem@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltöö peaspetsialist

(sotsiaaltoetused ja -teenused Paldiski piirkonnas)

Anne-Ly Padrik 677 6923 annely.padrik@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltöö peaspetsialist

(sotsiaaltoetused ja  -teenused Padise piirkonnas)

Reet Velberg

608 7893

525 4913

reet.velberg@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused ja -teenused Keila piirkonnas)

Nele Trummar 677 6929 nele.trummar@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused  ja -teenused Keila piirkonnas)

Anneli Sternfeld 677 6931 anneli.sternfeld@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused  ja -teenused Vasalemma piirkonnas)

Annely Küünarpuu

677 6331; 5305 8525

annely.kuunarpuu@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltööspetsialist

(sotsiaaltoetused Paldiski piirkonnas)

Reilika Pelt 674 1241 reilika.pelt@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Keila piirkonnas)

Lada Raja

677 6933;

5307 9439

lada.raja@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Vasalemma piirkonnas)

Kairit Kamber

677 6333

5305 9353

kairit.kamber@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Kokkuleppel vastuvõtt Vasalemmas

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Paldiski piirkonnas)

Signe Nõmm

674 1171

 

signe.nomm@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitsespetsialist

(lastekaitse küsimused Paldiski ja Padise piirkonnas)

Karin Kuslap 679 0622 53293397 karin.kuslap@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Toetuste menetleja Tatjana Terentjeva 679 0629 tatjana.terentjeva@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Keila piirkond)

Jelena Adler 677 6935 jelena.adler@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Padise piirkond)

Lanne Varjula   lanne.varjula@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Keila piirkond)

Helina Laanemets   helina.laanemets@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Paldiski piirkond)

Olesja Kuzub   olesja.kuzub@laaneharju.ee  

Hooldustöötaja

(Vasalemma piirkond)

Margarita Külmallik   margarita.kulmallik@laaneharju.ee