Ehitus-, planeeringute ja keskkonnaosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Mihkel Jürisson 679 0627 mihkel.jyrisson@laaneharju.ee

 

Planeeringute spetsialist Ado Pallase 679 0604 ado.pallase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600

T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Planeeringute spetsialist      

Ametikoht täitmata

Planeeringute spetsialist Hannes Liimann 679 0618 hannes.liimann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600

T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Keskkonna peaspetsialist Teele Kaljurand 6790608,
59199774
teele.kaljurand@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Keskkonna peaspetsialist Kerli Lambing 677 6936 kerli.lambing@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Keskkonnaspetsialist Liis Lillemets   liis.lillemets@laaneharju.ee  
Ehitusspetsialist Veljo Männiste

608 7875

 

veljo.manniste@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel eelregistreerimisega tel. 608 7875

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00
R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Ehitusspetsialist Juhan Kuller 677 6323 juhan.kuller@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600

T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in 

Ehitusspetsialist Vjatšeslav Fomtšenkov 679 0628 vjatseslav.fomtsenkov@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega tel. 679 0600

T 9.00-12.00
N 14.00-18.00
Vastuvõtu pikkus kuni 30 min/in

Järelevalvespetsialist Piret Lõoke 677 6324 piret.looke@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00

Järelevalvespetsialist Liina Marrak 679 0633 liina.marrak@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00

Maakorraldaja Erkki Pratka 608 7882 erkki.pratka@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00 

Maakorraldaja Aavo Mägi 677 6922 aavo.magi@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas 
T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 
Registrite spetsialist Kairi Tiitsmann 677 6921 kairi.tiitsmann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
 
Avaliku ruumi spetsialist Madis Vaikmaa 56983886 madis.vaikmaa@laaneharju.ee