Sotsiaalosakonna vastuvõtuajad

Keila teeninduspunkti vastuvõtt - Paldiski mnt 21, Keila linn 76607

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Padise teeninduspunkti vastuvõtt - vallamaja, Padise küla, Lääne-Harju vald 76001

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Vasalemma teeninduspunkti vastuvõtt - Ranna tee 8, Vasalemma alevik, 76101

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Paldiski teeninduspunkti vastuvõtt - Rae tn 38, Paldiski linn 76806

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Anneli Sert

677 6930

anneli.sert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Osakonnajuhataja asetäitja Triin Vanem 679 0631 triin.vanem@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltöö peaspetsialist Anne-Ly Padrik 677 6923 annely.padrik@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltöö peaspetsialist Reet Velberg

608 7893

525 4913

reet.velberg@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist Nele Trummar 677 6929 nele.trummar@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist Anneli Sternfeld 677 6931 anneli.sternfeld@laaneharju.ee

 Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist Annely Küünarpuu

677 6331; 5305 8525

annely.kuunarpuu@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltööspetsialist Reilika Pelt 674 1241 reilika.pelt@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitsespetsialist Lada Raja

677 6933;

5307 9439

lada.raja@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Lastekaitsespetsialist Kairit Kamber

677 6333

5305 9353

kairit.kamber@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Kokkuleppel vastuvõtt Vasalemmas

Lastekaitsespetsialist Signe Nõmm

674 1171

 

signe.nomm@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitsespetsialist       Ametikoht täitmata
Toetuste menetleja Tatjana Terentjeva 679 0629 tatjana.terentjeva@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja Jelena Adler 677 6935 jelena.adler@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja Lanne Varjula   lanne.varjula@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja Helina Laanemets   helina.laanemets@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja Olesja Kuzub   olesja.kuzub@laaneharju.ee  
Hooldustöötaja Margarita Külmallik   margarita.kulmallik@laaneharju.ee