« Tagasi

Balti jaama suletakse nädalaks rongiliiklusele

15. – 21. juulini on Balti jaam Paldiski maantee viadukti ehitustööde tõttu rongiliikluseks suletud ja reisirongide Tallinna alg- ning lõpp-peatused asuvad Lillekülas, Kitsekülas ja Tallinn-Väike jaamas. Elron paigaldab algava nädala jooksul Balti jaama ja ajutistesse alg- ning lõpp-peatustesse ajutiste muudatuste kohta juhendavad infotahvlid.

Elron on avanud ajutise liikluskorralduse kohta reisijatele veebilehe, kuhu koondatakse teave muudatuste ning ajutistest alg- ja lõppjaamadest edasireisimise võimaluste kohta. Reisijatel palutakse juuli keskel Tallinna suunas või sealt reisi alustavatel inimestel vaadata üle rongide väljumis- ja saabumisajad. Kui on vajadus istuda ümber ühe suuna rongilt teisele, tuleb arvestada ajutiste peatuste vahel liikumiseks kuluva ajaga.

Läänesuuna rongid (Pääsküla, Keila, Kloogaranna, Paldiski, Turba) liiguvad 15. - 21. juulini ajutiselt Lilleküla peatuseni ning ida- ja kagusuuna rongide (Aegviidu, Narva, Rakvere, Tartu, Valga, Koidula) ajutiseks alg- ja lõpp-peatuseks on Kitseküla. Edelasuuna (Rapla, Türi, Viljandi) rongid sõidavad sel perioodil Tallinn-Väike jaamani.

Tallinna linn on andnud Elroni mittetallinlastest reisijatele loa tasuta sõiduks jaamasid läbivatele bussidele (nr 7, 12, 13, 15, 45, 49, 54, 64, 65, 5, 14, 16, 18, 18A, 20, 20A, 28, 32, 36, 73), trollidele (nr 4) ja trammidele (nr 4). Tallinna ühistranspordi sõiduplaanid leiab siit.

Balti jaama remondi reisijainfo leht veebis:

•              eesti keeles www.elron.ee/raudteeremondid

•              inglise keeles www.elron.ee/en/railway-repairs

•              vene keeles www.elron.ee/ru/Remont-zeleznoj-dorogi