« Tagasi

Lääne-Harju valla elanikud saavad alates detsembrist Elroni rongides I kuni IV tsoonis soodsamalt sõita

Vallavolikogu kinnitas 26. novembril toimunud istungil Lääne-Harju valla elanikele rongisõidul soodustuse saamise korra. Vallavalitsuse ja Elroni vahel sõlmitud lepingu alusel hakkab Elroni rongides I-IV tsooni piires vallaelanikele kehtima vallapoolne sõidusoodustus 60%. Üksikpiletiga sõites kehtib soodustus vaid läänesuuna rongides, sõites kuupiletiga aga kõikidel suundadel.
Näiteks maksab Lääne-Harju valla elanikule üksikpilet Paldiskist või Vasalemmast Tallinnasse  edaspidi 1,40 eurot. Vallapoolse soodustuseta pilet maksab 3,40 eurot. Valla hüvitatud soodustusega kuukaart maksab elanikule 28,65 eurot senise 71,62 euro asemel.
Elroni müügi- ja arendusjuhi Ronnie Kongo teatel võib perioodipiletitega sõita ka teistel suundadel. "Perioodipileteid hakkab alates detsembri esimesest nädalast saama osta pilet.ee veebilehelt nagu ka teiste omavalitsuste poolt pakutavate soodustuste puhul," täpsustab Kongo.
Vallapoolne soodustus kehtib nii täispiletiga sõitjatele kui ka õpilastele, eakatele ja teistele soodustingimustel sõitjatele.
Soodustuse saamiseks peab sõitjal kaasas olema isikustatud ühiskaart (nn Harjumaa ja Tallinna roheline kaart) ning isikut tõendav dokument.
Täpsemat infot vallapoolse rongisõidu soodustuse kohta leiab leiab valla kodulehelt ning piletiinfot veebilehtedelt elron.ee ning pilet.ee

Hea elanik, kui Su sissekirjutus pole veel koduvallas, registreeri oma elukoht Lääne-Harju valda enne 31. detsembrit!