« Tagasi

Kütteperioodi algus Padisel

SW Energia OÜ annab teada, et alates kolmapäevast, 18. septembrist, algab kütteperiood Padise katlamajas. Kõikidel tarbijatel veenduda, et hoonesisene küttesüsteem on töökorras ja kui on teostatud kütteperioodi vahelisel ajal remonttöid, et need oleksid korrektselt lõpetatud vältimaks lekkeid ja sellest tulenevaid võimalikke kahjusid! Iga hoone soojakraanide avamise aja otsustab maja haldaja ise vastavalt tarbijaskonna vajadustele ja soovidele.

Kui on muutunud kontaktandmed, palun saata kindlasti uued, et vajadusel oleks võimalik operatiivselt ühendust võtta ja et kõik olulised teated kohale jõuaksid! 

Alati informeerida, kui teostatakse hoonetes küttesüsteemi remonttöid ja alustatakse uuesti hoone küttesüsteemi täitmist! Kui antud info puudub, siis kulutavad hooldustehnikud võimaliku lekke asukoha kindlaksmääramiseks ja põhjuste otsimiseks palju vajalikku tööaega!

Arvete tähtaegseks laekumiseks saate kasutada püsimaksekorralduse võimalust, selleks tuleb Teil pöörduda kas pangakontorisse või teha vajalikud kanded internetipangas!