« Tagasi

Balti jaama remonttööd toovad kahel nädalavahetusel rongide sõiduplaanidesse muudatusi

Kahel eeloleval nädalavahetusel, 17. ja 18. juulil ning 24. ja 25. juulil kehtib ajutine rongide sõiduplaan. Remonttööde tõttu ei saa Ida- ja Edelasuuna rongid Balti jaama kasutada, mistõttu tuleb Tallinna-Liiva ja Tallinna-Ülemiste lõikudel kasutada asendusbussi. Pääsküla suunal saavad rongid kasutada vaid ühte teed.
 
Tallinna-Pääsküla lõigul saavad rongid kasutada vaid linnast väljuvat suunda.
Läänesuuna rongid saavad Tallinna-Pääsküla lõigul sõitmiseks ja peatumiseks kasutada vaid Tallinnast väljuva suuna teed ja platvorme. Reisijatel palutakse olla tähelepanelikud ja jälgida perroonil olevaid infosilte. Pääskülast Keila suunal saavad rongid kasutada tavapäraseid teid ja platvorme. Kuna kasutada saab ainult ühte teed, on rongiliiklus omajagu hõredam. Otserongid on käigus Tallinna ja Paldiski vahel. Et sõita Turba suunas, tuleb ümber istuda Keilas ning Kloogaranda sõitmiseks tuleb ümber istuda Kloogal. Samas on Kloogaranda päevasel ajal võimalik jõuda pea iga tunni tagant.
 
Tallinna-Liiva ja Tallinna-Ülemiste asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega. Peatuste asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.
Muudatused kehtivad vaid 17.-18. juulil ja 24.-25. juulil. Tööpäeviti sõidavad rongid tavapärase sõiduplaani järgi.
 
Asendusbussidega ei ole võimalik transportida  jalgrattaid.