« Tagasi

Alustab koolitus “Imelised aastad”

Leidub veel vabu kohti  17. veebruaril alustavale koolitustele. Koolitus toimub 16 korda, neljapäeva õhtuti  kl 18.00– 20.00 Lääne-Harju Kultuurikeskuse Klooga majas.
Programmis oodatakse osalema 2 – 8 aastaste Lääne-Harju valla laste vanemaid, kelle lastel esineb mõningaid käitumisprobleeme, nt. kohatine agressiivne käitumine, ilmingud käitumisest, mis võivad viidata hüperaktiivsusele, hajutatud tähelepanuvõime, valetamine, sõnakuulmatus jne. Grupis osaleb kuni 14 lapsevanemat, ühest perest eelistatavalt nii ema kui isa, aga osaleda võivad ka lapse vanavanemad või teised temaga igapäevaselt tegelevad täiskasvanud. Et koolitusel saaks osaleda kogu pere, korraldatakse koolitusega samades ruumides lastehoid ning kõikidele osalejatele sh. lastele,  pakutakse kerget õhtusööki.
Koolitusprogrammi  „Imelised   aastad" eesmärgiks  on  aidata vanematel ennetada laste   käitumis-   ja   arenguprobleeme   ning omandada vajalikke vanemlikke oskusi.  Tegemist  on   tõenduspõhise  vanemlusprogrammiga,    mis    tähendab,  et  koolituste  mõju  on  teadusuuringutega tõestatud.  
Koolitusprogrammi viivad läbi vastava väljaõppe saanud grupijuhid Merit Lilleleht ja Umberto Dorus Geerts
Koolitus on tasuta tänu Tervise Arengu Instituudi toetusele.
Hea lapsevanem! Kui Sa tunned, et ülalpool kirjeldatu pakkus Sulle huvi ning Sa oled valmis  panustama enda ja oma lapse kooskasvamisse, siis võta koolitusele registreerumiseks või lisainfo saamiseks ühendust:
Merit Lilleleht, merit.lilleleht@gmail.com, tel. 5222807 või Anneli Sert anneli.sert@laaneharju.ee, tel 6776 930
Registreerumisel andke kindlasti teada, mitu last ja mis vanuses koolituse ajal lapsehoidu vajavad. Hoidu võetakse lapsi alates 2.eluaastast.
NB! Osalejad peavad esitama kehtiva COVID-tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.