« Tagasi

KOOLITUS - vanemlusprogramm ''Imelised aastad''!

09. veebruaril algab taas vanemlusprogramm „Imelised aastad". Kokku 16 korda 2-tunnine koolitus.

Neljapäeva õhtuti algusega kl 18: Laulasmaa Kooli Laulasmaa lasteaias Lääne-Harju valla lapsevanematele.

Programmi oodatakse osalema 2 – 8 aastaste laste vanemaid, kelle lastel esineb mõningaid käitumisprobleeme, nt. kohatine agressiivne käitumine, ilmingud käitumisest, mis võivad viidata hüperaktiivsusele, hajutatud tähelepanuvõime, valetamine, sõnakuulmatus jne. Grupis osaleb kuni 14 lapsevanemat, ühest perest eelistatavalt nii ema kui isa, aga osaleda võivad ka lapse vanavanemad või teised temaga igapäevaselt tegelevad täiskasvanud. Et koolitusel saaks osaleda kogu pere, korraldatakse koolitusega samades ruumides lastehoid ning kõikidele osalejatele sh. lastele,  pakutakse kerget õhtusööki.

Koolitusprogrammi  „Imelised   aastad" eesmärgiks  on  aidata vanematel ennetada laste   käitumis-   ja   arenguprobleeme   ning omandada vajalikke vanemlikke oskusi.  Tegemist  on   tõenduspõhise  vanemlusprogrammiga,    mis    tähendab,  et  koolituste  mõju  on  teadusuuringutega tõestatud. 

Koolitusprogrammi viivad läbi vastava väljaõppe saanud grupijuhid Merit Lilleleht ja Umberto Dorus Geerts

Koolitus on tasuta tänu Tervise Arengu Instituudi toetusele.

Hea lapsevanem! Kui Sa tunned, et ülalpool kirjeldatu pakkus Sulle huvi ning Sa oled valmis  panustama enda ja oma lapse kooskasvamisse, siis võta koolitusele registreerumiseks või lisainfo saamiseks ühendust:

Merit Lilleleht, merit.lilleleht@gmail.com, tel. 5222807 või Anneli Sert anneli.sert@laaneharju.ee, tel 6776 930

Registreerumisel andke kindlasti teada, mitu last ja mis vanuses koolituse ajal lapsehoidu vajavad. Hoidu võetakse lapsi alates 2.eluaastast.