Tööpakkumine raamatukoguhoidjale Laulasmaa raamatukokku

Lääne Harju Valla Raamatukogu

otsib oma meeskonda

raamatukoguhoidjat

Laulasmaa raamatukokku

Töö kirjeldus

  • lugejateenindus (töö peamiselt raamatukogu lastekorrusel);
  • kasutajakoolituste (sh arvutikoolituste) läbiviimine;
  • osalemine raamatukogutundide, kirjandusürituste, -näituste algatamisel ja läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

  • raamatukogunduse/infoteaduse alane kõrgharidus (võib olla omandamisel) või muu kõrgharidus (pedagoogika, infotehnoloogia)
  • hea arvutikasutamise oskus
  • teenindusvalmidus ja hea suhtlemisoskus
  • korrektsus ja vastutustunne
  • algatusvõime ja iseseisvus
  • valmisolek meeskonnatööks
  • hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb

  • huvi kirjanduse vastu ja suur lugemus
  • raamatukogus töötamise kogemus.
  • Laste/noortega töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

võimalust mitmekesistada oma erialaseid teadmisi, oskusi ja kogemusi.

Lisainfo

Avaldus koos elulookirjelduse ja haridust tõendava dokumendi koopiaga saata hiljemalt 31.10.2020 e-posti aadressile Urve.Luht@rmtk.laaneharju.ee, lisainfo direktor Urve Luht  telefonil 51 22 051