« Tagasi

Kogukondliku roheprojekti "Targa Valiku Praktikum" järgmine seminar keskendub jäätmetele kui ressursile

24. septembril on toimub Lääne-Harju kogukondadele suunatud Targa Valiku Praktikumi kolmas seminar. Sel korral on fookuses jäätmed kui ressurss.
Seminaril saavad kuulajad teada, millised on jäätmemajanduse väljakutsed Lääne-Harju vallas, ettekande teeb Kerli Lambing, valla keskkonna- ja planeeringute osakonna juhataja.Rainer Pesti Ragn Sells-ist selgitab jäätmete teekonda - kas sorteerida tasub või mitte? Jäätmetest kui ressursist ning kompostimisest räägib koos põnevate näidetega paljude keskkonnaprojektide sh Kompostiljoni üks eestvedajatest Anneli Ohvril. Nagu tavaks on saanud, siis seminaril saab osaleda ka praktilises töötoas. Nii saavad seekordsed seminaril osalejad valmistada toreda koduse kompostri. Kompostri materjalid on hangitud taaskasutusest ning töötuba viib läbi tunnustatud leiutaja ja nokitseja Argo Aruvald. Seminar on suuantud Lääne-Harju valla elanikele ning on osalejatele tasuta. 
Rohkem infot leiab siit.  
 
Targa Valiku Praktikumi korraldaja on Lohusalu Poolsaare Loodusselts MTÜ koostöös Meie Paldiski MTÜ ja Lääne-Harju Vallavalitsusega.
Projekti kaasrahastatakse Eesti maaelu arengukava 2014-2020 kaudu Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist.