« Tagasi

Eriolukorra koondinfo seisuga 19.03.2020 kl 12:00

Koroonaviiruse levikuga seoses on hakanud levima palju väärinfot - valeuudised, petukirjad, tehakse petukõnesid jne. Palume elanikel olla allikakriitilised ning mitte levitada infot, mille allikas te ei ole kindlad. Jälgige Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse ning teiste riigiasutuste ametlikke infokanaleid!
 
Tänase seisuga on Harjumaal tuvastatud nakatunuid 104 inimest, kogu Eestis 267.
 
Täname kõiki abipakkujaid ja vabatahtlikke, kes on meile endast teada andnud!
 
Sotsiaalosakonna teated
Terviseamet ja Sotsiaalministeerium töötasid koostöös välja erinevad juhiseid eakate ja erivajadustega inimeste jaoks. Juhised eakatele saab alla laadida siit  ning erivajadustega inimestele koostatud juhise leiab siit.
 
Kui Teil on infot abivajavast eakast, siis andke sellest kindlasti teada telefonil 677 6930 või e-posti aadressil sotsiaal@laaneharju.ee.
Ootame infot eakast, kellel ei ole lähedasi ja kellel oleks vaja abi toidu- või apteegikauba koju saamisel.
Palume poes käia vaid inimestel, kes on terved - ainult nii suudame hoida tervena praegu eesliinil töötavaid kaubandustöötajaid, nende pereliikmed ja teisi kliente.
Eakad, palun enda tervise huvides ärge käige ise poes ja apteegis, laske seda teha enda noorematel pereliikmetel või küsige abi sotsiaaltöötajalt.
 
Vallavalitsus on koondanud venekeelse info seoses eriolukorraga vallas ja riigis valla kodulehele. Infot uuendatakse jooksvalt. Venekeelsed teated leiab siit
 
Olukord valla lasteaedades 
Täna ei ole lapsi toodud Rummu, Vasalemma, Padise (valverühm ette teavitamisega), Risti (valverühm ette teavitamisega), Paldiski Sipsiku ja Laulasmaa Kooli Lehola lasteaeda.
Paldiski lasteaias Naerulind kohal 5 last, Laulasmaa Kooli Klooga lasteaias 5 last ja Laulasmaa Kooli Laulasmaa lasteaias kohal 1 laps. Karjaküla lasteaed on suletud.