« Tagasi

Veebikonverents lapsevanematele ja õpetajatele

Suhete mõjust lapse arengule. 18.09 kell 10:00-17:00

Meie ühiskond seisab silmitsi laste vaimse tervise kriisiga. Suhtlemine on praegu ühiskonna üks suurimaid väljakutseid ja selle edendamiseks tehtavad koolitused ja konverentsid saavad sünergias olukorda parendada. Me kõik soovime, et meie lähisuhted oleksid harmoonilised ja õnnelikud, kuid teame, et selle saavutamine ei pruugi alati olla kõige lihtsam.
Konverentsil esinevad tuntud ja tunnustatud oma ala eksperdid ja imelise praktilise kogemuse jagajad ja inspireerijad: laulja, kirjanik ja inspireerija Mihkel Raud, inimsuhete dünaamikaid tundev terapeut ja konstellöör Kadri Riisik, vanemlusmentor Tanel Jäppinen, JES Kirjastuse looja ja Hiiumaa Vaba kooli looja Jesper Parve ning kirjanik ja kunstnik Mari Ojasaar, sõltuvusnõustaja Kalle Hallik, visuaalne praktik ja haridusinnovaator Kati Orav, ideaalse karjääri coach Liina Vettik. Ettekannetes tuleb juttu harmoonilisest suhtest,  oma partneri kui ka laste kuulamisest, enda ja teiste päritolupere austamisest, aga ka sellest, kuidas vältida olukorda, et üle öö on sul kodus justkui ära vahetatud laps jpm.
Konverentsi korraldama asudes viisime lastevanemate ja õpetajate (kokku 400 osalejat) seas läbi uuringu, kust tuli väga selgelt välja, et lapsevanemate peamine murekoht on paarisuhe ja suhe lastega.