« Tagasi

Lääne-Harju vallas võeti kasutusele sooduspakett sõduritele ja eesliinitöötajaile

Kümmekond Lääne-Harju vallas tegutsevat asutust ja ettevõtet on võtnud nõuks pakkuda sõjaväelastele ja elutähtsate teenuste osutajaile oma teenuseid soodushinnaga. Tollega väljendatakse tänu nende vastutusrikka töö eest ning kutsutakse ühtlasi avastama Lääne-Harju valda.

"Kõigepealt tuli idee uurida meie ettevõtjatelt, kas sellisel ideel oleks nende tugi taga ning peale positiivset tagasisidet otsustasimegi kokku panna sellise soodustuste paketi. Nii saavad sõjaväelased, päästjad, politseinikud ja kiirabitöötajad päris mitmes toitlus- ja majutuskohas ning kultuuriasutuses käia tavapärasest soodsamatel tingimustel," selgitab Lääne-Harju vallavanem Jaanus Saat. "Sel initsiatiivil oli kaks peamist põhjust: et väljendada oma tänulikkust nende panuse eest meie turvalisusesse ja tervisesse ning teiseks pakkuda neile vaba aja veetmise võimalusi meie vallas,"

"Kui rääkida sõjaväelastest, siis neid on meie vallas teadupärast tuhandeid – Kaitseväel on sõjaväeüksus Paldiskis ning lennubaas Ämaris. Oma vabal ajal on nad olnud aga altid kaasa lööma ka kogukonnaalgatustes – erinevatel talgutel ja üritustel. Päästjate, politseinike ja kiirabitöötajatega on meil samuti väga vedanud – koostöö on tihe ja tõhus ning väga tasemel on ka nende ennetustöö."

Soodustus kehtib kõigile Eestis töötavatele eesliinitöötajatele ning sõjaväelastele. "Lisaks kutsume nende erinevaid üksuseid ja kollektiive üle Eesti meie valda ekskursioonile – näitame hea meelega kõik vaatamisväärsused kätte ning räägime juurde ka."

Soodustustega on esialgu liitunud Lääne-Harju Spordikeskus, Padise Klooster, Padise Kastell, Arvo Pärdi Keskus, Anne Koogikodu Paldiskis, Paldiski Fitness, Peetri Pizza Laulasmaal, Paekalda Elamuskeskus, Ott ja Matilda Kohvik Laulasmaal, Paldiski Lõunasadama kohvik, Padise mõis, Rummu karjäär, Kallaste turismitalu, Justi Holidayhouse, Padise Kärjeküla, Tavern Peetri Toll, Pilveprojekt OÜ, Unolik OÜ, Pull Punt Group OÜ https://efood.ee/, Haldusteenus.

Vallavanem lisab: "Kindlasti jätkame võimaluste ja partnerite otsimist ning kutsume üles valla teenusepakkujaid sooduspaketiga liituma!"

Eesliinitöötajate ja sõjaväelaste soodustused, mis kehtivad Lääne-Harju vallas, leiab allolevast tabelist.