« Tagasi

Lääne-Harju valla üldplaneeringu mõttenope pikeneb kuni 12. aprillini

Lääne-Harju vallavalitsus kutsus elanikke märtsikuu jooksul jagama oma mõtteid valla ruumilise arengu planeerimisel. Kuni 29. märtsini oli välja kuulutatud avalik mõttenope valla uue üldplaneeringu koostamiseks. Lääne-Harju valla üldplaneeringu koostamise raames kogub vallavalitsus kohalike elanike jt huvitatud osapoolte mõtteid ja tähelepanekuid piirkonna olemasolevate väärtuste ning tuleviku võimaluste kohta. Ideede esitamise tähtaega on pikendatud 12. aprillini. 
Esialgseks mõttenoppe tähtajaks (29.03) laekus veebirakenduse kaudu kokku 125 ettepanekut. Kõige aktiivsemalt esitati ideid Paldiskist (46), Kulna külast (22) ja Laulasmaa külast (20).
Statistilise kokkuvõttega piirkonniti saab tutvuda siin
Osaledes mõttenoppes, annad oma panuse tänase Lääne-Harju valla mõtestamisse ning selle tuleviku visiooni väljatöötamisse. Mõttenope ärgitab arutlema valla tänase ja tulevase ruumi üle.
Mõttenoppe raames kogutud ideed kogutakse kokku ning neid kasutatakse valla uue üldplaneeringu lahenduse väljatöötamisel.
Ideid saab esitada kuni 12. aprillini 2020:
e-kirja teel erki.ruben@laaneharju.ee
 
Üldplaneeringu materjalidega saab tutvuda siin.
Täiendav info: abivallavanem Erki Ruben, e-post erki.ruben@laaneharju.ee; telefon 679 0607, 5836 8245.
Kontakt mõttenoppe rakenduse kohta seotud küsimustes: Skepast&Puhkim OÜ GIS-spetsialist Kati Kraavi (kati.kraavi@skpk.ee)