Volikogule saab saata kirja aadressil volikogu@laaneharju.ee.

Lääne-Harju valla volikogu koosseis

Nimi Amet E-post Telefon Erakond/valimisliit
Külli Tammur Volikogu esimees kulli.tammur@eesti.ee 56696476 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Olga Kugal Volikogu aseesimees/ sotsiaalkomisjoni esimees olga_kugal@mail.ru  55698722 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Tanel Lambing Volikogu aseesimees tanel@regiokv.ee 5177678 Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Mati Vetevool Volikogu liige/eelarve- ja majanduskomisjoni esimees mati@mvwool.ee   Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nikolai Pitšugov Volikogu liige/ keskkonna- ja planeerimiskomisjoni esimees nikolai@paldiski.net   Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Viktoria Visbek Volikogu liige     Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Jelena Razdorskaja Volikogu liige     Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Eda Arusoo Volikogu liige     Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Eduard Hmeljov Volikogu liige     Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Aleksei Šatov Volikogu liige/ Haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni esimees aleksei.satov@gmail.com   Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Peeter Schneider Volikogu liige     Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Toomas Simanson Volikogu liige     Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Simo Veskioja Volikogu liige     Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Kalev Laast Volikogu liige/ keskkonna- ja planeerimiskomisjoni aseesimees kalev1000@hot.ee   Eesti Reformierakond
Jaan Alver Volikogu liige/ haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees     Eesti Reformierakond
Kadri Kurm Volikogu liige/ revisjonikomisjoni esimees kadri@hkt.ee   Eesti Reformierakond
Indrek Migur Volikogu liige/ eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees indrek@nolva.ee   Eesti Reformierakond
Valentina Pivovarova Volikogu liige     Valimisliit "Hea Tahe"
Elena Villmann Volikogu liige/sotsiaalkomisjoni aseesimees villmann@mail.ru   Valimisliit "Hea Tahe"
Eldar Toonverk Volikogu liige     Valimisliit "Hea Tahe"
Vladimir Kamoza Volikogu liige     Valimisliit "Hea Tahe"