« Tagasi

Tere tulemast Lääne-Harju valla kodulehele!

Lääne-Harju vald ilmus Eesti halduskaardile pärast 2017. a kohalikke valimisi Keila, Padise ja Vasalemma valla ning Paldiski linna ühendamisel. Valla pindala on 644 km². Siin on kodukoht ligi 13000 elanikul.   
 
Alates 2018. a 1. jaanuarist esindab omavalitsust ametiasutusena Lääna-Harju vallavalitsus. Liidetud valdadel ja Paldiski linnal enam eraldi täitevvõimu asutusi ei ole. Uus vallamaja asub Paldiskis Rae tn 38 endise linnavalitsuse ruumides. Lääne-Harju elanikel on esialgu võimalik pöörduda ka vanasse tuttavasse elukohajärgsesse vallamajja, kus tegutsevad piirkondlikud teenuspunktid. 
 

Lääne-Harju valla koduleht täieneb jooksvalt ja hakkab täielikult toimima lähikuude jooksul, kui on koondatud ja ühtlustatud endiste omavalitsuste eeskirju, määrusi ja tavasid koondav teave ning saavad täidetud vallavalitsuse kõik ametikohad.

Kui te ei leia uue valla veebileheküljelt vajalikku infot, palume seda otsida oma endise omavalitsuse kodulehelt või pöörduda otse Lääne-Harju vallavalitsusse. Vallavalitsuse  üldtelefon on 679 0600 ja e-posti aadress info@laaneharju.ee. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ning lubame pingutada, et kõik osad uues suures masinavärgis ladusalt tööle hakkaksid.

Keila valla teeninduspunkt: Paldiski mnt 21, Keila linn; tel. 677 6910; koduleht www.keilavald.ee
Padise valla teeninduspunkt: Vallamaja, Padise; tel. 6087810; koduleht www.padise.ee
Vasalemma valla teeninduspunkt: Ranna tee 8, Vasalemma alevik; tel. 677 6340; koduleht www.vasalemma.ee
Paldiski linna koduleht www.paldiski.ee