Orienteerumisneljapäevak Vasalemmas 14. juunil

Orienteerumisklubi TON korraldab igal aastal Tallinna lähiümbruses Harju-, Järva- ning Raplamaa metsades paarkümmend orienteerumisneljapäevakut.
14. juunil toimub Tallinna Orienteerumisneljapäevak Vasalemmas. Võistluskeskus asub Betooni teel, Vasalemma Kardiraja ja Rallikrossiraja vahel. Toimumise täpne asukohtkoht on nähtav siit. Tähistus keskusesse algab Vasalemmast, Haapsalu maantee ja Betooni tee ristmikult.
Korraldajad paluvad Vasalemma rahva mõistvat suhtumist inimeste koduaedadest möödasilkavatesse päevakulistesse ja ootavad kõiki kohalikke kodukandis kaardi abil kontrollpunkte taga otsima.
Neljapäevakutele on oodatud kõik liikumisharrastused lugupidajad – meil on võimetekohased rajad kõigile: noortele ja vanadele (8..80 aastastele), algajaile ja oskajaile. Igal Neljapäevakul on olemas inimene, kes juhendab esmatulijaid.
Orienteerumine pakub koormust nii vaimule kui ihule. Kaardi ja kompassi abil maastikul kontrollpunktide leidmine on hasartne tegevus, mille käigus märkamatult kilomeetreid läbitakse. Kaunis Eestimaa looduses füüsiliselt aktiivselt veedetud õhtu annab lisaenergiat nii töönädala lõpuks kui uue alguseks. 
Neljapäevakule saab tulla töökaaslasega, perega, sõpruskonnaga jne – Neljapäevakul tekivad uued tuttavad-konkurendid, kellega juba järgmise nädala taaskohtumist oodatakse!
Orienteerumisneljapäevakul on osalejaile organiseeritud:
parkimine 250 autole
tasuta lastehoid
välikäimlad
trükitud veekindlad orienteerumiskaardid
elektrooniline ajavõtt
jooksvad tulemused kodulehel ja lõplik protokoll sama päeva õhtul.
13 erinevat rada 41 osalusklassile
üle 30 kontrollpunkti metsas
välitoitlustus
 
Neljapäevaku start on avatud 17:00-19:30
Osalustasu on kuni 60 aastastele 5€, üle 60 aastastele 3€. Lapsed ja noored tasuta. Üliõpilased 3€.
Kuni 60 aastastele lisandub 1.5€ märkevahendi rendi tasu.
 
Lisateave: Mait Tõnisson: 51 38 911, mait.tonisson@ton.ee ja www.ton.ee