Lääne-Harju Valla Raamatukogu

 

Lääne-Harju Valla Raamatukogu põhimäärus


Lääne-Harju Valla Raamatukogu direktor Urve Luht
Tel. 674 1317, e-post paldiski@rmtk.laaneharju.ee

 
Paldiski raamatukogu
 
Rae tn 38, Paldiski linn, 76806 Harju maakond
Tel. 674 1313
E-post paldiski@rmtk.laaneharju.ee
Avatud:
T-R 11-18
L 11-16
 

 

Harju-Risti raamatukogu
Harju-Risti küla, 76002 Harju maakond
Tel. 608 1248
E-post: harjuristi@rmtk.laaneharju.ee
Juhataja Luule Schmidt, tel. 5669 8776, luule.schmidt@mail.ee
Avatud:
E   9.00 -17.00
T   9.00 -16.00
K   9.00 -17.00
N   9.00 -18.00
R   9.00 .16.00
 

Laulasmaa raamatukogu
Kloogaranna tee 20
Laulasmaa küla

76702 Harju maakond
Tel. 608 8910
E-post: laulasmaa@rmtk.laaneharju.ee
Juhataja Annika Lilja
Avatud:
T, K, N, R 9-17
L 10-14
Suletud kuu viimasel neljapäeval

 

Lehola raamatukogu
Orisküla tee 20, Lehola küla
Tel. 604 2735
E-post: lehola@rmtk.laaneharju.ee
Juhataja Pille Pikajago
Avatud:
T, K, N, R 9-17
L 10-14
Suletud kuu viimasel teisipäeval

 

Klooga raamatukogu
Aedlinna tee 5, Klooga alevik
76703 Harju maakond
Tel. 604 3113
E-post: klooga@rmtk.laaneharju.ee
Juhataja Varje Mägi
Avatud:
E, T 13-16
N 13-19
L 10-14

 

Padise raamatukogu
Padise küla
76001 Harju maakond
Tel. 608 7881
E-post: padise@rmtk.laaneharju.ee
Juhataja Reet Randmäe, tel. 53417574; reet.randmae@mail.ee
Avatud:
T-R 10-18
L 10-14
 
 

Rummu raamatukogu
Aia 9a, Rummu alevik
76102 Harju maakond
Tel. 607 1246
E-post: rummu@rmtk.laaneharju.ee
Juhataja Eleonora Eriks
Avatud
T, N 10-18
K, R 10-17
L 10-14

 

Vasalemma raamatukogu
Ranna tee 8, Vasalemma alevik
76101 Harju maakond
Tel. 671 3442
E-post: vasalemma@rmtk.laaneharju.ee
Juhataja Sille Orgla
Avatud:
E, K 10-17.30
T 10-18.30