Laulasmaa Kool

www.laulasmaakool.ee

Laulasmaa koolimaja
Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla, 76702 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 608 8900
E-post info@laulasmaakool.ee
Direktor Kadi Mäekuusk; tel. 6088 901; kadi.maekuusk@laulasmaakool.ee
Õppealajuhataja Kelly Keevallik; tel. 608 8902 kelly.keevallik@laulasmaakool.ee
Huvijuht Kristiina Vähk; tel. 608 8904; kristiina.vahk@laulasmaakool.ee
Majandusjuhataja Anne Koinberg; tel. 608 8903  anne.koinberg@laulasmaakool.ee
 
Klooga koolimaja
Aedlinna tee 5, Klooga alevik, 76703 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 604 3143
E-post info@kloogakool.ee
Õppealajuhataja Külli Veerme; kulli.veerme@kloogakool.ee
Huvijuht Kadi Komp; kadi.komp@kloogakool.ee
Majandusjuhataja abi Ülle Tamm; tel. 604 3416 ulle.tamm@kloogakool.ee
 
Lehola koolimaja
Orisküla tee 20, Lehola küla, 76612 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 604 2644
E-post info@leholakool.ee
Õppejuht Kadi-Ingel Kungla; kadi-ingel.kungla@leholakool.ee
Majandusjuhataja abi Heli Terasmaa; tel. 604 2644; heli.terasmaa@leholakool.ee
 
 

Padise Põhikool

padise.edu.ee

Padise küla, 76001 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 608 7822
E-post kool@padise.edu.ee
Direktor Koit Nõlvak; tel 502 6431; direktor@padise.edu.ee
Huvijuht Marika Laanes; marikalaanes@hot.ee
 
 
 

Risti Kool

 
Harju-Risti küla, 76002 Lääne-Harju vald
E-post ristikool@gmail.com
Direktor Jüri Alter; tel. 6081234; jyri.alter@gmail.com
Huvijuht Siiri Uusküla; tel. 6081233; siiri.uuskula@gmail.com
 

 

Paldiski Põhikool / Paldiski Ühisgümnaasium

 
Rae 56, Paldiski, 76805 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 674 1389
E-post: kool@paldgym.edu.ee
Direktor Helve Mandzolo; tel. 674 1011; 581 88 082
 
 

Paldiski Vene Põhikool

 
Peetri 26, Paldiski, 76805 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 674 1325
E-mail: info@pvp.edu.ee
Direktor Ljudmila Zaitseva; tel. 6741 325
 
 

Vasalemma Põhikool

 
Lemmaru küla, 76107 Lääne-Harju vald
Direktor Siiri Kasemaa; tel. 671 3335; vasalemmapk@gmail.com
Õppealajuhataja Pilvi Remmik; tel. 6713443; Pilvi.Paabut@mail.ee
 
 

Ämari Põhikool

 
Lennu 18, Ämari, 76102 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 671 3439
E-post apk@amarikool.ee
Direktor Kaja Sirel; kaja-sirel@amarikool.ee