4.06.18

 

Laulasmaa Kool
www.laulasmaakool.ee

Laulasmaa koolimaja
Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla, 76702 Lääne-Harju vald
Üldtelefonid 608 8900; 58 544 844
E-post info@laulasmaakool.ee
Direktor (kt) Hestia Rindla; tel. 6088 901; hestia.rindla@laulasmaakool.ee
Kooli õppejuht Kelly Keevallik; tel. 608 8902; kelly.keevallik@laulasmaakool.ee
Lasteaia õppejuht Ülle Krabo; tel. 608 8909; ulle.krabo@laulasmaakool.ee
Huvijuht Gethe Kooli; tel. 608 8904; gethe.kooli@laulasmaakool.ee
Majandusjuhataja Anne Koinberg; tel. 608 8903  anne.koinberg@laulasmaakool.ee
 
Klooga koolimaja
Aedlinna tee 5, Klooga alevik, 76703 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 604 3143
E-post info@kloogakool.ee
Kooli õppejuht Külli Veerme; kulli.veerme@kloogakool.ee
Huvijuht Erika Elissaar; erika.elissaar@kloogakool.ee
Majandusjuhataja abi Ülle Tamm; tel. 604 3416 ulle.tamm@kloogakool.ee

 

Lehola koolimaja
Orisküla tee 20, Lehola küla, 76612 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 604 2644
E-post info@leholakool.ee
Õppejuht Kadi-Ingel Kungla; kadi-ingel.kungla@leholakool.ee
Majandusjuhataja abi Heli Terasmaa; tel. 604 2644; heli.terasmaa@leholakool.ee
 
 
Padise Põhikool
padise.edu.ee
 
Padise küla, 76001 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 608 7822
E-post kool@padise.edu.ee
Direktor Koit Nõlvak; tel 502 6431; koit.nolvak@padise.edu.ee
Huvijuht Marika Laanes; marikalaanes@hot.ee
 
 
Risti Põhikool
ristipk.edu.ee
 
Harju-Risti küla, 76002 Lääne-Harju vald
Õpetajate tuba 6081233
E-post ristikool@gmail.com
Direktor Jüri Alter; tel. 6081234; jyri.alter@gmail.com
Huvijuht Siiri Uusküla; tel. 6081233; siiri.uuskula@gmail.com
 
 
Paldiski Põhikool / Paldiski Ühisgümnaasium
www.paldgym.edu.ee
 
Rae 56, Paldiski, 76805 Lääne-Harju vald
Telefon (õpetajate tuba/sekretär/valveruum) 674 1389
E-post: kool@paldgym.edu.ee
Direktor Helve Mandzolo; tel. 674 1011; 581 88 082
 
 
Paldiski Vene Põhikool
pvg.paldiski.ee
 
Peetri 26, Paldiski, 76805 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 674 1325
E-mail: pvg@paldiski.ee
Direktor Ljudmila Zaitseva; tel. 6741 325
 
 
Vasalemma Põhikool
www.vask.edu.ee
 
Lemmaru küla, 76107 Lääne-Harju vald
Direktor Siiri Kasemaa; tel. 671 3335; vasalemmapk@gmail.com
Õppealajuhataja Pilvi Remmik; tel. 6713443; Pilvi.Paabut@mail.ee
 
 
Ämari Põhikool
www.amarikool.ee
 
Lennu 18, Ämari, 76102 Lääne-Harju vald
Üldtelefon 671 3439
E-post apk@amarikool.ee
Direktor Kaja Sirel; kaja-sirel@amarikool.ee 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Toimetaja: LIISI LING