Kontaktid

Lääne-Harju Vallavalitsus
 
Aadress: Rae tn 38, Paldiski linn, 76806 
Telefon: 679 0600 
Üld-e-post: info@laaneharju.ee
Arvelduskonto: EE452200001120109987 Swedbank
Arvete e-post: laaneharjuvv@e-arvetekeskus.eu
Registrikood: 77000200
Tööaeg: E, K 8.30-17.00
              T, N 8.30-18.00
              R  8.30-15.00
              Lõuna 12.00-12.30
 
Lääne-Harju valla teeninduspunktid
 
Keila
Aadress: Paldiski mnt 21, Keila linn, 76607
Telefon: 677 6910
Lahtiolekuajad: E, T, N 8.30-17.00
                         K 8.30-19.00
                         R 8.30-14.30
 
Vastuvõtt E 9.00-13.00
                K 14.00-19.00
 
Piirkonnajuhi vastuvõtt toimub N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega telefonil 677 6910.
 
Keila teeninduspunktis saab teha sünni- ja surmakandeid ning registreerida elukohta. Kandeid teostab kantselei spetsialist Mari-Ly Häitson, tel. 677 6910, e-post marily.haitson@laaneharju.ee  
 
Vasalemma
Aadress: Ranna tee 8, Vasalemma alevik, Harjumaa 76101
Telefon: 677 6340 
Lahtiolekuajad: E, K 8.30-17.00
                         T, N 8.30-18.00
                         R  8.30-15.00
                         Lõuna 12.00-12.30
 
Padise
Aadress: Vallamaja, Padise küla, Lääne-Harju vald, Harjumaa 76001
Telefon: 6087810 
Lahtiolekuajad: E, K 8.30-17.00
                         T, N 8.30-18.00
                         R  8.30-15.00
                         Lõuna 12.00-12.30
 

Padise teeninduspunktis saab teha sünni- ja surmakandeid ning registreerida elukohta. Kandeid teostab Reet Pikkpõld, ette helistada telefonil 608 7810 või 5342 7167, e-post reet.pikkpold@laaneharju.ee 

 
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Jaanus Saat
679 0605
jaanus.saat@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Abivallavanem Erki Ruben

679 0607

erki.ruben@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Abivallavanem Hestia Rindla

679 0603

hestia.rindla@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Piirkonnajuht Leemet Vaikmaa

608 7810; 510 9205

leemet.vaikmaa@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Piirkonnajuht Kuldar Vassiljev

677 6911;

5837 9738

kuldar.vassiljev@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega telefonil 6776910

Piirkonnajuht Mart Mets 677 6334 mart.mets@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00 eelregistreerimisega

Vallavanema nõunik Anneli Lääne 677 6330 anneli.laane@laaneharju.ee  

 

 

 

 

 

Vallakantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Anti Pärtel 679 0616 anti.partel@laaneharju.ee  
Abivallasekretär Ulvi Pallase 677 6336 ulvi.pallase@laaneharju.ee  
Õigusnõunik Eha Kõiv

6790609,
5330 8639

eha.koiv@laaneharju.ee  
Õigusnõunik Vahur Glaase   vahur.glaase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis eelregistreerimisega
T 11.00-16.00
N 11.00-16.00

Kantselei peaspetsialist Helje Jaanimägi 679 0620 helje.jaanimagi@laaneharju.ee  
Personalispetsialist Liisi Ling 677 6325 liisi.ling@laaneharju.ee  
Volikogu nõunik Kaidi Meremaa 608 7848, 5342 7165 kaidi.meremaa@laaneharju.ee  
Volikogu sekretär Reet Pikkpõld 608 7810, 5342 7167 reet.pikkpold@laaneharju.ee  
Sekretär Irina Morozova 679 0600 irina.morozova@laaneharju.ee  
Kantselei spetsialist Mari-Ly Häitson 677 6910 marily.haitson@laaneharju.ee  
Juhiabi Janika Roosileht 679 0605 janika.roosileht@laaneharju.ee  
Kantselei spetsialist Kristi Lambing     Teenistussuhe peatatud

 

Arendus- ja avalike suhete osakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja       Ametikoht täitmata
Avalike suhete juht Egle Kaur 5568 0296 egle.kaur@laaneharju.ee  
Avalike suhete spetsialist Marje Suharov 5330 4037 marje.suharov@laaneharju.ee  
Arendusspetsialist Asso Nettan 522 3820 asso.nettan@laaneharju.ee  
Projektijuht Heli Nurger   heli.nurger@laaneharju.ee  
IT-arendusspetsialist       Ametikoht täitmata

 

Rahandusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsjuht Riina Karm 677 6329 riina.karm@laaneharju.ee  
Pearaamatupidaja Lauri Orgse 679 0626  lauri.orgse@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Nadežda Dovbnja 679 0624 nadezda.dovbnja@laaneharju.ee  
Raamatupidaja/palgaarvestaja Katrin Põllu 677 6927 katrin.pollu@laaneharju.ee  
Raamatupidaja Mai Lillemets 677 6321 mai.lillemets@laaneharju.ee  

 

Ehitus-, planeeringute ja keskkonnaosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja      

Ametikoht täitmata

Planeeringute spetsialist Ado Pallase 679 0604 ado.pallase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Planeeringute spetsialist Kaire Koitne 677 6925 kaire.koitne@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Planeeringute spetsialist       Ametikoht täitmata
Keskkonna peaspetsialist Teele Kaljurand 6790608,
59199774
teele.kaljurand@laaneharju.ee

 

Keskkonnaspetsialist Liis Lillemets     Teenistussuhe peatatud
Ehitusspetsialist Veljo Männiste

608 7875

 

veljo.manniste@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00

Paldiskis N 14.00-18.00

Ehitusspetsialist Juhan Kuller 677 6323 juhan.kuller@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Ehitusspetsialist       Ametikoht täitmata
Järelevalvespetsialist Piret Lõoke 677 6324 piret.looke@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00

Maakorraldaja Erkki Pratka 608 7882 erkki.pratka@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00 

Maakorraldaja Aavo Mägi 677 6922 aavo.magi@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00 

Registrite spetsialist Kairi Tiitsmann 677 6921 kairi.tiitsmann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00 

Avaliku ruumi spetsialist Madis Vaikmaa   madis.vaikmaa@laaneharju.ee  

 

Haldusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Ago Kokser 679 0602; 5336 5030 ago.kokser@laaneharju.ee  
Teedespetsialist Peeter Kõresaar 677 6920 peeter.koresaar@laaneharju.ee  
Tehnovõrkude spetsialist       Ametikoht täitmata
Piirkonna haldusspetsialist Lembit Treiman   lembit.treiman@laaneharju.ee  
Piirkonna haldusspetsialist Ivo Meller 677 6924 ivo.meller@laaneharju.ee  
Piirkonna haldusspetsialist Aare Männik 517 1627 aare.mannik@laaneharju.ee  
Hankespetsialist Elmar Luha 679 0614  elmar.luha@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 13.00-18.00

 

Haridus-, kultuuri- ja noorsootööosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja       Ametikoht täitmata
Hariduse peaspetsialist Milvi Brokko 679 0625 milvi.brokko@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Haridusspetsialist Valeria Siminko 677 6915 valeria.siminko@laaneharju.ee Vastuvõtt kokkuleppel
noorsoo- ja kultuuritööspetsialist Urve Luht 677 6326 urve.luht@laaneharju.ee  
spordi- ja noorsootööspetsialist Jürgen Lepp 677 6916 jurgen.lepp@laaneharju.ee  
kultuuritööspetsialist Peep Raun 506 5821 peep.raun@laaneharju.ee  

 

Sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Katrin Glaase

674 1242

katrin.glaase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Osakonnajuhataja asetäitja Anneli Sert 677 6930 anneli.sert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00 

K 14.00-19.00 

Sotsiaaltöö peaspetsialist Anna Heinsoo 677 6923 anna.heinsoo@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Vastuvõtt Vasalemmas 

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltöö peaspetsialist Reet Velberg

608 7893

525 4913

reet.velberg@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltöö spetsialist Nele Trummar 677 6929 nele.trummar@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Sotsiaaltöö spetsialist Triin Vanem 677 6931 triin.vanem@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Sotsiaaltöö spetsialist Annely Küünarpuu

677 6331; 5305 8525

annely.kuunarpuu@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitse  spetsialist Lada Raja

677 6933;

5307 9439

lada.raja@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Lastekaitse spetsialist Kairit Kamber 677 6333 kairit.kamber@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Kokkuleppel vastuvõtt Vasalemmas

Lastekaitse spetsialist Signe Nõmm 674 1171 signe.nomm@laaneharju.ee

 

Spetsialist (HEV)       Ametikoht täitmata
Hooldustöötaja Jelena Adler 677 6935    
Hooldustöötaja Lanne Varjula      
Hooldustöötaja Helina Laanemets      
Hooldustöötaja Olesja Kuzub