Ehitus-, planeeringute ja keskkonnaosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Erki Ruben 679 0607 erki.ruben@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Planeeringute spetsialist Ado Pallase 679 0604 ado.pallase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Planeeringute spetsialist       Ametikoht täitmata
Keskkonna peaspetsialist Made Saadve 679 0633 made.saadve@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 14.00-18.00 

Keskkonnaspetsialist        
Ehitusspetsialist Veljo Männiste

608 7875

512 7599

veljo.manniste@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00

Paldiskis N 14.00-18.00

Ehitusspetsialist       Ametikoht täitmata
Järelevalvespetsialist       Ametikoht täitmata
Maakorraldaja Erkki Pratka 608 7882, 5342 7166 erkki.pratka@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

E 9.00-12.00 ja 13.00-17.00

R 9.00-12.00 ja 13.00-15.00 

Maakorraldaja Elmar Luha 679 0614  elmar.luha@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00

N 13.00-18.00 

Maakorraldaja Aavo Mägi 677 6922 aavo.magi@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00 

Registrite spetsialist Kairi Tiitsmann 677 6921 kairi.tiitsmann@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00 

Avaliku ruumi spetsialist       Ametikoht täitmata