Sotsiaalosakonna vastuvõtuajad

Keila teeninduspunkti vastuvõtt - Paldiski mnt 21, Keila linn 76607

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

 

Padise teeninduspunkti vastuvõtt - vallamaja, Padise küla, Lääne-Harju vald 76001

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Vasalemma teeninduspunkti vastuvõtt - Ranna tee 8, Vasalemma alevik, 76101

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

 

Paldiski teeninduspunkti vastuvõtt - Rae tn 38, Paldiski linn 76806

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Katrin Glaase

674 1242

515 2297

katrin.glaase@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Osakonnajuhataja asetäitja Anneli Sert 677 6930 anneli.sert@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00 

K 14.00-19.00 

Sotsiaaltöö peaspetsialist        
Sotsiaaltöö peaspetsialist Reet Velberg

608 7893

525 4913

reet.velberg@laaneharju.ee

Vastuvõtt Padisel

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

Sotsiaaltööspetsialist Nele Trummar 677 6929 nele.trummar@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Sotsiaaltööspetsialist Anneli Sternfeld     Teenistussuhe peatatud
Sotsiaaltööspetsialist Triin Vanem 677 6931 triin.vanem@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Sotsiaaltööspetsialist Kadri Berting 674 1241 kadri.berting@laaneharju.ee

Vastuvõtt Paldiskis

T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaaltööspetsialist Annely Küünarpuu

677 6331; 5305 8525

annely.kuunarpuu@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitsespetsialist Lada Raja 677 6933 lada.raja@laaneharju.ee

Vastuvõtt Keilas

E 9.00-13.00

K 14.00-19.00

Lastekaitsespetsialist Kairit Kamber 677 6333 kairit.kamber@laaneharju.ee

Vastuvõtt Vasalemmas T 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Lastekaitsespetsialist       Ametikoht täitmata
Lastekaitsespetsialist       Ametikoht täitmata
Hooldustöötaja Jelena Adler 677 6935    
Hooldustöötaja Eha Lillemets      
Hooldustöötaja Tõnu Kallu      
Hooldustöötaja Raine Nõuakas